спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика розвал-сходження на комп'ютерному стенді

 

Діагностика розвал-сходження є популярною послугою. У Києві отримати її можна з гарантією якості та за чесною вартістю, якщо звернутися в наш автосервіс. Компетентні фахівці проконсультують з питань, що цікавлять, допоможуть розібратися в деталях, знайти правильне рішення.

Основні відмінності якісної діагностики розвал-сходження

діагностика_розвал-сходженняУ процесі активної експлуатації транспортного засобу можуть змінюватися кути встановлення коліс. Це загрожує різноманітними наслідками, серед яких зміна траєкторії руху при рівному положенні рульового колеса. На водіння в такому випадку буде витрачатися більше зусиль. Також чиниться негативний вплив на стан протектора автошин, який починає зношуватися набагато швидше. Знижується рівень безпеки, через що треба періодично звертатися до автосервісу для проведення діагностики кутів встановлення коліс.

Тільки на сертифікованій СТО можна буде отримати гарантію того, що діагностика розвалу-сходження буде виконана правильно і професійно. Для проведення діагностичних робіт необхідне спеціальне комп'ютерне обладнання. Завдяки йому фахівці сервісу визначать значення кутів встановлення коліс. Автосервіс гарантує, що діагностика виконується швидко і по-справжньому надійно.

Звернутися до професіоналів потрібно в тому випадку, коли машину починає відводити в бік під час руху, але при цьому немає очевидних дефектів у підвісці та рульовому керуванні. Визначити стан розвал-сходження автомобіля в подібних ситуаціях стає справжньою необхідністю. Є низка симптомів, які потрібно відстежувати, щоб своєчасно вживати необхідних заходів. Серед них можна виділити:

  • Нерівномірне зношування передніх і задніх коліс.
  • Протектор зношується також нерівномірно, кант жолобка стає нерівним.
  • Коли на швидкості важко увійти в поворот.
  • Рульове керування стає важчим.

У подібних ситуаціях обов'язково потрібно звернутися до СТО для проведення діагностики. Не варто відкладати візит до автосервісу на потім, оскільки це може призвести до неприємних наслідків, а ризикувати власною безпекою безумовно не варто.

Діагностика розвал-сходження в Києві

Щоб замовити високоякісну і точну діагностику, треба звернутися до перевіреного автосервісу. У такому разі можна буде розраховувати на безпеку, надійність, високу швидкість. У процесі застосовується тільки сучасне обладнання, точність якого не піддається жодним сумнівам. Кваліфіковані професіонали вміють з ним поводитися. Для клієнтів створено комфортні умови. Поки майстри займаються балансуванням, клієнт може посидіти в підготовленому залі, випити чаю або кави. На виконані роботи надається гарантія, що вигідно доповнює найкращу вартість по Києву.

Чому для діагностики розвал-сходження треба вибрати наш автосервіс?

Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері, що вважається однією з найголовніших переваг. Але це далеко не єдиний плюс, який ми готові запропонувати нашим клієнтам. До інших можна віднести:

·       Персональний підхід, що враховує потреби і фінансові можливості, особливості транспортного засобу.

·       Проведення точної діагностики за допомогою сучасного обладнання, сертифікованого за всіма стандартами.

·       Ціна приємно дивує своєю доступністю, найкращим чином поєднується з якістю.

·       Офіційна гарантія на всі виконані роботи.

Київ пропонує нині безліч послуг у цій сфері, але далеко не всі вони варті того, щоб їх замовляти. Наша СТО пропонує комфортні умови для кожного клієнта, який цінує надійність і прозорість у співпраці. Своєчасне виявлення проблем дасть змогу надійно виконати ремонтні роботи. Тому бажано в якості профілактики проводити діагностичні роботи регулярно. 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00