спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфіковане рихтування крила авто

 
Будь-яка аварія призводить до неприємних наслідків. Можуть пошкодитись різноманітні елементи кузова, серед яких крило. Тому експлуатація у майбутньому стає фактично неможливою. Рихтування переднього та заднього крила вважається поширеною послугою, за отриманням якої краще звертатися до перевірених фахівців. Краще відмовитися від самостійного ремонту, тому що він може призвести до ще гірших наслідків. Також не варто звертатися до приватних майстрів.
 

Якісне рихтування крила автомобіля та його переваги

 

Ця процедура повинна здійснюватись у ретельно підготовлених умовах, щоб можна було розраховувати на отримання повного набору переваг. Під різні автомобілі потрібний свій підхід. Кузов автомобіля може пошкодитися внаслідок аварії, наїзду на певну перешкоду. Рівень пошкоджень може кардинально відрізнятись. Відповідно підбираються конкретні інструменти та методи. У процесі можуть використовуватися гідравлічні інструменти, спеціальні молотки та багато іншого. Досвідчені професіонали застосовують лише перевірене обладнання, якість якого не піддається жодним сумнівам. Позбутися вм'ятин на крилі буває не так просто, але витягнути крило реально в більшості випадків.
 
При серйозних пошкодженнях переднє крило демонтується з автомобіля. Якщо пошкодження незначні, можна зробити все у простішому варіанті. Головне не займатися всім самостійно, тому що можна посилити ситуацію. Майстер після ретельного огляду вибирає інструмент. Потрібно грамотно підійти до робіт, щоб не нашкодити кузову ще сильніше. Рихтування крила споттером допомагає прибрати глибокі вм'ятини, повернути крилу форму. Ребра жорсткості також потрібно виправити за допомогою особливих інструментів.
 
До основних переваг рихтування крила у професіоналів можна віднести:
  • Висока точність.
  • Оперативність.
  • Надійність.
 

Виконати рихтування крила у Києві

 
Зробити це неймовірно просто, якщо звернутися до нашого сервісного центру. Досвідчені співробітники проконсультують із усіх основних питань, допоможуть знайти ефективне рішення. Рихтування крила в Києві на СТО Тайр Ленд здійснюється своєчасно та за найкращими стандартами якості. Додатково можна розраховувати на прийнятні ціни. Звернутися до фахівців можна у будь-який час зручним способом. Завжди доступні телефонні консультації. Але краще домовитись про особисту зустріч, приїхати в сервіс для проведення огляду та діагностики. Якщо клієнта влаштовує ціна, автомобіль одразу береться до роботи. Наші співробітники намагаються виконати її максимально швидко та без втрати якості. У процесі використовуються лише надійні методи рихтування крила.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00