спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна сальників клапанів двигуна

 

Заміна сальників клапанів двигуна є поширеною послугою, для замовлення якої важливо звернутися до сучасного сервісу. СТО Тайр Ленд у Києві готове запропонувати найчесніші та найкомфортніші умови для проведення таких робіт. Звернутися до нас зможе кожен охочий, витративши мінімальну кількість часу. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях, ухвалити правильне рішення щодо початку виконання робіт. У нас є сучасне оснащення, грамотні майстри, якісні комплектуючі. Все це є складовими компонентами підсумкового успіху.

Грамотна заміна сальників клапанів двигуна і її основні відмінності

заміна-сальників-клапанівЗнадобитися така заміна може в різноманітних ситуаціях, серед яких потрапляння моторного масла до камери згоряння, задимленість вихлопних газів і багато іншого. Якщо під час роботи зі свічками запалювання виявляється масло на різьбі, також варто звернутися до професіоналів. Все це може стати причиною пошкодження сальників. Вони виконують важливі функції, серед яких захист камери внутрішнього згоряння від потрапляння туди робочої рідини. Якщо ці компоненти зношуються з певних причин, масло починає туди потрапляти крізь утворений проміжок. Масло починає згоряти в цій камері, що неминуче призводить до утворення окалини. Якщо вона потрапить у моторний циліндр, різко підвищується ризик виникнення пошкодження поршнів і циліндрів. Тому потрібна своєчасна заміна сальників. Якщо не вжити вчасно жодних заходів, можна зіткнутися з серйозними проблемами. Їх усунення обійдеться набагато дорожче.

Сальники зношуються в будь-якому разі, але це може відбуватися протягом різної кількості часу. Згодом еластичність поступово знижуватиметься, через що масло почне потрапляти до камери згоряння. Це призводить зазвичай до перегріву силової установки. Ущільнювачі, під впливом підвищених температур, втрачають еластичність. У виробництві якісних сальників використовуються надійні матеріали, у складі яких немає сажі. Тому важливо використовувати під час проведення робіт із заміни тільки сертифіковані сальники від перевірених виробників. Ми можемо гарантувати це та багато іншого, зокрема найкраще співвідношення ціни та якості на київському ринку відповідних послуг.

Кожний водій самостійно може зрозуміти, що настав час замінити сальники. Серед характерних ознак можна відзначити:

  • Виявлення масла на свічках.
  • Витрати масла зростають.
  • Рівень диму у вихлопі підвищується, коли мотор перебуває в непрогрітому стані.

Заміна сальників клапанів двигуна в Києві

У нашому автосервісі для такої заміни створено комфортні умови, скористатися якими може кожен охочий, причому за найвигіднішими цінами. Гарантується кожному клієнту індивідуальний підхід, використання тільки ретельно підібраних і високоякісних елементів, надійного обладнання.

У Києві працює багато сервісів, серед яких наш вирізняється з найкращого боку. Консультація і безпосередня заміна будуть однаково продуктивними, тому що ми цінуємо клієнтів. На виконані роботи надається гарантія. Її терміни приємно дивують, як і якість виконання всіх робіт, чудові ціни на послуги від кваліфікованих майстрів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00