спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійний шиномонтаж у Києві

 

Автомобільним шинам потрібний ретельний догляд і найпильніша увага. Саме від покришок залежить надійне зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям. Стан коліс безпосередньо пов'язаний з безпекою водія, пасажирів авто та всіх учасників дорожнього руху. Шиномонтаж, як послуга, повинен надавати якісне виконання цілого спектра робіт, спрямованих на забезпечення повноцінного догляду та ремонту коліс. Сучасне обладнання, досвідчені, професійні співробітники, прийнятна вартість і оперативність - все це відмінні риси нашого шинного сервісу в Києві.

 

Особливості якісного шиномонтажу

шиномонтаж

Сучасний шиномонтаж заснований на кількох принципах, до яких належать надійність, якість і своєчасність виконання будь-якої роботи.

 

Яким має бути професійний найближчий шиномонтаж у Києві?

Професійний сервіс – це:

 • Досвідчені співробітники – людський фактор неможливо виключити, навіть, якщо для надання послуги використовується найсучасніше обладнання. Майстри, які мають необхідні навички, відрізняються скрупульозністю, відповідальністю і професіоналізмом. Беруться за будь-який фронт, гарантовано якісно розв’язуючи поставлені завдання.
 • Технології та обладнання – наявність інноваційних технологій дає змогу значно підвищити точність і швидкість процесу шиномонтажу.
 • Якісні витратні матеріали – шиномонтаж поруч, використовуючи ретельно відібрані і випробувані часом витратні матеріали, здатний виконувати роботи з колесами надійно, на тривалий термін.

Наш технічний центр пропонує повний спектр послуг з ремонту та монтажу автомобільних шин, дисків. Працюємо виключно на новому, фірмовому обладнанні. Надаємо гарантії на проведені роботи.

 

Балансування коліс ціна: що таке балансування і навіщо потрібне?

 

Що таке балансування коліс?

Балансування коліс вважається однією з найважливіших послуг. Відбалансовані колеса забезпечують комфорт пересування автомобіля, відрізняються більш тривалим експлуатаційним терміном. Покришки, які не пройшли процедуру балансування, викликають вібрацію. Крім того, що це негативно позначається на самопочутті водія, його нервовому стані, подібний технічний стан провокує передчасний знос деталей підвіски і шин.

Що включає балансування шин?

Балансування автошин київ проводиться:

 • Після першого або повторного ремонту.
 • Через 8-10 тисяч кілометрів пробігу.
 • У разі виникнення вібрації.

Фахівці нашого шиномонтажу здійснюють балансування низькопрофільної гуми, шин RunFlat, гуми PAX. Незалежно від радіусу і особливостей покришок, виконуємо балансування коліс, вартість якого завжди залишається в межах розумного.

 

Що включає ремонт проколу коліс?

Які існують способи ремонту коліс?

Придбання нової гуми для автомобіля вважається однією з найістотніших статей витрат для кожного автовласника. Нові шини, особливо від відомих брендів, коштують досить дорого. За виникнення несуттєвих дефектів на поверхні гуми, доцільно звернутися до технічного центру для того, щоб виконати ремонт шин.

Виправити зіпсовану гуму можна кількома способами:

 • Вулканізація (холодна або гаряча).
 • Встановлення латки.
 • Використання джгутиків.

З яких причин може знадобитися ремонт шини?

Ремонт проколу шини, як і усунення будь-яких дефектів на поверхні гуми, може знадобитися з цілої низки причин. Неякісне дорожнє покриття, неакуратне керування з постійними ривками під час гальмування або старту, перевантаження автомобіля, недотримання нормативів тиску. Все це здатне призвести до того, що ремонт проколів, порізів або гриж стає необхідністю номер один.

Від чого залежить ціна усунення проколу колеса?

Ремонт проколу колеса ціна багато в чому залежить від складності виконання робіт і особливостей пошкодження. Крім цього, виправляючи дефективні зміни, а також порушення цілісності гумового покриття покришки, майстри звертають увагу на загальний стан покришки. Після усунення порізів обов'язково виконується балансування коліс.

 

Чому саме наш шиномонтаж у Києві?

Шиномонтаж - звичний сервіс, яким користуються всі автолюбителі. На перший погляд, роботи, які виконують майстри технічного центру, відрізняються простотою і невимушеністю. Але, насправді, будь-яка процедура вимагає професіоналізму, використання спеціалізованого обладнання, якісних витратних матеріалів. Довіряючи колеса професіоналам, можна бути впевненим у безпеці їзди на автомобілі, надійному зчепленні гуми з дорогою, довготривалій експлуатації.

Що ми враховуємо при формуванні вартості робіт?

Наш технічний центр пропонує якісні послуги ремонту, балансування, сезонної зміни коліс на автомобілях будь-якої вантажопідйомності. На шиномонтаж ціна залежить від багатьох факторів:

 • Складність майбутньої роботи.
 • Необхідні види та кількість витратних матеріалів.
 • Спектру послуг.
 • Радіуса колеса.
 • Особливостей покришки.

Які переваги співпраці з нами?

Майстри нашого шиномонтажу виконають якісний ремонт проколу шини, усунуть порізи, грижі. Крім цього, виконуємо балансування, чистку, перевірку дисків, тиску, заміну комплектуючих, що піддалися надмірному зносу. У нас адекватні на послуги ціни, швидке і якісне виконання робіт. Пропонуємо цікаві комерційні пропозиції, вибір способу оплати. Будь-яка робота виконується точно в обумовлені терміни.

Що впливає на вартість послуг шиномонтажу?

Ціна може залежати від безлічі факторів, серед яких вирішальним стає вибір відповідного місця. Доцільно вибрати спеціалізований центр, який володіє в цій сфері великим досвідом, потрібним обладнанням і всіма іншими ресурсами. Наш автосервіс заслужено вважається одним з найбільш придатних варіантів у Києві, який гарантує оптимальні ціни та багато інших переваг. Серед основних факторів, що впливають на ціноутворення можна відзначити:

·       Конкретний тип послуги.

·       Складність виконання робіт.

·       Вид автомобіля, марка тощо.

Незалежно від складності ми гарантуємо комфортні умови, пропонуємо чесність, надійність та інші переваги. Процес налагоджений за всіма сучасними стандартами. Завжди роботи здійснюються максимально грамотно і професійно.

Коли може знадобитися послуга?

Шиномонтаж зазвичай потрібний у різних ситуаціях, серед яких найпоширенішою вважається сезонне обслуговування автомобіля. Два рази на рік необхідно замінити в машині шини. Можна замінювати зимову і літню гуму на відповідний комплект залежно від сезону.

Важливим моментом вважається балансування, яке дає змогу адекватно розподілити баланс між колесами. Грамотне проведення робіт дозволяє уникнути проблем з маневреністю, забезпечити комфортабельність і безпеку на дорозі. У процесі використовується сучасне обладнання. Кваліфіковані професіонали точно знають, що саме і як треба виконати.

Як записатися?

Щоб оформити запис, отримати якісні послуги в нашому сервісному центрі, треба зв'язатися з менеджерами. Для цього існує безліч варіантів, серед яких дзвінок за номером телефону, вказаним у контакті. Нескладно буде вибрати зручний час, обговорити в точності всі основні деталі. Київ - місто, в якому пропонується безліч варіантів для отримання такої послуги. Щоб отримати бездоганну якість за чесною ціною, слід звертатися до нас.

Найкраща СТО в Києві для шиномонтажу

Наш автосервіс має в своєму розпорядженні відповідні умови, які гарантують бездоганний результат усім клієнтам. Серед відмінних моментів нашого сервісу можна відзначити:

·       Використання тільки сучасного обладнання від відомих виробників.

·       Професійний підхід, що враховує індивідуальні потреби та особливості конкретного транспортного засобу.

·       Завжди найкращі умови тощо.

Компетентність нашого персоналу не піддається жодним сумнівам. У штаті працюють тільки досвідчені майстри, кваліфікація яких перебуває на найвищому рівні. Тому можна розраховувати на ідеальну якість обслуговування, підготовку до процедури шиномонтажу та багато іншого. Офіційна гарантія якості надається обов'язково всім клієнтам на виконані дії. На всіх етапах можна отримати консультацію. Тож, якщо вам треба заклеїти колеса автомобіля, зробити перебортування або заміну коліс у Голосіївському або Солом'янському районі, то ласкаво просимо до нас. Упевнені, ми вас приємно здивуємо прайсом і вартістю перевзування з балансуванням. Відкривайте карти та знайдіть наш шиномонтаж поруч із собою.

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалерея 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00