спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна масляного насоса двигуна

 

Масляний насос є важливим компонентом, від стану якого залежить ефективність функціонування мастильної системи мотора. Завдяки йому вдається забезпечити оптимальні умови для підтримки потрібного рівня тиску масла. Якщо він ламається, тиск падає, мотор починає відчувати серйозні проблеми. Проявлятимуться вони в підвищеному терті основних деталей, що призводить до їх швидкого зношування. Зростають ризики виникнення додаткових несправностей, усунути які буде не дуже просто і дорого. Заміна маслонасоса двигуна з цієї причини повинна проводитися своєчасно. В ідеалі відразу після виявлення відповідної проблеми, водій повинен звернутися до перевіреного сервісу. СТО Тайр Ленд пропонує найкомфортніші в Києві умови, оцінити які зможе кожен клієнт без винятку.

Заміна маслонасоса двигуна: тонкощі та відмінності

Щоб зрозуміти, що потрібне проведення такої заміни, треба знати основні ознаки. Найпоширенішою серед них можна відзначити постійне горіння датчика тиску масла. У цьому випадку треба звернути увагу на стан насоса. У старих моделях машин замість лампи використовується стрілка. Він падає вниз, якщо тиск знижується. У сучасних машинах сигнал може подавати бортовий комп'ютер. Але є й безліч інших причин, які можуть вплинути на сигнал. Серед них треба відзначити забитий датчик, засмічення фільтра, брак рідини для змащення всередині системи, витік масла через пошкодження картера. Точно визначити причину можуть тільки компетентні професіонали.

Є кілька причин, які можуть призводити до виходу з ладу масляного насоса в машині. Серед основних варто відзначити:

  • Зношення через тривале використання. Просто завершується термін експлуатації деталі.
  • Найчастіше це відбувається через несвоєчасну заміну масла або через його недостатньо високу якість.

За умови грамотної експлуатації та своєчасної заміни робочої рідини можна продовжити термін служби насоса. Якщо він пошкодився, розв'язати проблему допоможе заміна. Бажано грамотно підібрати новий насос для проведення відповідних робіт, щоб він підійшов машині за всіма основними параметрами.

Заміна маслонасоса двигуна в Києві

У столиці пропонується безліч місць, в яких можна замовити таку послугу. Якість її може кардинально відрізнятися. Тому кожен відповідальний водій, який хоче отримати гарантію якості та адекватної ціни, повинен звернутися до перевіреного місця. Автосервіс Тайр Ленд підходить під таке визначення, тому що має досвід, штат кваліфікованих майстрів, сучасне обладнання. Все це позитивно впливає на підсумкову якість.

Сервіс оснащений за останнім словом техніки, що гарантує точність діагностики та ремонту. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками деталей, що дозволить під конкретну модель автомобіля знайти потрібний масляний насос. На нього надається хороша офіційна гарантія, як і на виконання робіт із заміни. Кваліфіковані фахівці готові провести заміну швидко і максимально якісно, поки клієнт буде відпочивати в спеціально підготовленій кімнаті. Ми намагаємося виконувати всі роботи за сучасними стандартами, що забезпечує безпеку і точність у кожному окремому випадку, а також найкращі ціни.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00