спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна розподілвала двигуна

 

Розподільний вал є важливим елементом двигуна автомобіля, який забезпечує повноцінну роботу газорозподільного механізму. Він діє за принципом, схожим на роботу колінчастого вала. Розподільчий вал, на відміну від нього, синхронізує рух клапанів мотора, як впускних, так і випускних. Заміна розподільчого вала може знадобитися у разі виникнення серйозних несправностей, для усунення яких недостатньо просто провести ремонт. У нашому автосервісі для виконання професійної заміни є всі необхідні умови, включно з сучасним обладнанням і кваліфікованими професіоналами.

Відмінності професійної заміни розподілвала

У двигуні розподільний вал відповідає за відкривання і закривання клапанів, що забезпечує нормальний газорозподіл у камері згоряння силової установки. Від того, наскільки правильно працює вал і як налаштована система ГРМ, залежатиме продуктивність роботи мотора. На валу знаходяться спеціальні деталі його фіксації і різноспрямовані кулачки, число яких відповідає кількості клапанів. На розташування вала впливає конструкція конкретного мотора. Здебільшого в сучасних моделях він встановлений вгорі, що спрощує процес обслуговування і заміни.

Існує кілька основних причин, які можуть призвести до виникнення несправностей цього елемента двигуна. Серед них треба відзначити:

  • Занадто велике зношування кулачків, визначити які можна за характерним стуком під час запуску двигуна і в процесі його роботи.
  • Деформаційні процеси.
  • Вихід з ладу однієї з деталей двигуна.
  • Вихід з ладу підшипників.
  • Недостатня кількість мастила, що призводить до стирання і передчасного пошкодження деталей.

Якщо виникають такі проблеми, це не призводить до миттєвої несправності автомобіля. Але, якщо ігнорувати їх протягом тривалого часу, несправність може виявитися дуже серйозною. Треба своєчасно звернутися до сервісу, щоб усунути всі проблеми максимально якісно. Якщо розподільний вал не піддається проведенню ремонтних робіт, то треба провести його заміну. Встановити необхідність проведення таких робіт можна тільки після проведення ретельного огляду та діагностики відповідної частини машини. У процесі використовується спеціальне обладнання, яке в руках наших співробітників може гарантувати практично ідеальний результат.

Заміна розподілвалу в Києві

Якщо виявилися проблеми з розподільним валом автомобіля, треба звернутися до компетентних професіоналів, щоб точно встановити причину несправності, обсяг ремонтних робіт. Наш автосервіс у столиці готовий запропонувати клієнтам найлояльніші умови, які потішать своєю доступністю, високою якістю та іншими важливими перевагами.

Процес заміни чітко регламентований, здійснюється за всіма сучасними правилами і стандартами. Співробітники автосервісу допоможуть підібрати під конкретний автомобіль оригінальну деталь з потрібним набором робочих характеристик. Також гарантується швидка і точна діагностика, адекватні ціни, професійні консультації та безліч інших незаперечних переваг. Вони доступні в повному обсязі для будь-якого нашого клієнта. На виконані роботи обов'язково надається гарантія.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00