спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення дотягувачів скла

 

Встановлення дотягувачів скла є досить затребуваною послугою. Для її замовлення варто звернутися до сучасного сервісу, де працюють кваліфіковані фахівці, пропонуються чесні умови для оформлення замовлення. Наша СТО гарантує персональний підхід усім клієнтам і безліч інших переваг. Дотягувачі скла є спеціальними пристроями, які дають змогу забезпечити комфорт і безпеку. Вони, після ввімкнення, в автоматичному режимі піднімають скло до упору. Це дуже важливо, тому що сам водій або пасажири нерідко про це забувають у поспіху або з інших причин. На сучасному ринку представлено безліч моделей, які можуть бути простими або багатофункціональними. За допомогою досвідчених професіоналів нескладно буде підібрати під конкретні потреби найкращий варіант, організувати оперативне встановлення.

Відмінності кваліфікованого встановлення дотягувачів скла в авто

встановлення-дотягувачів-склаЯкщо вибрати якісні дотягувачі, можна буде отримати кілька додаткових переваг. Опускати і піднімати скло можна одним дотиком, а після вимкнення сигналізації воно може повернутися у вихідне положення, що неймовірно зручно. Це корисні функції, які можна отримати за допомогою перевіреного пристрою.

Встановлення є відповідальним завданням, розв'язання якого бажано довірити професіоналам. Самостійно краще не займатися такою роботою, тому що існує ризик пошкодження самого автомобіля або елементів. Наші співробітники керуються особливими принципами при виконанні робіт, серед яких:

  • Якість.
  • Безпека.
  • Надійність.

Водночас можна розраховувати ще й на найпривабливіші ціни.

Виконання робіт передбачає зняття карт дверей. Для цього потрібно знати особливості пристрою, щоб не пошкодити конструкції. Для закріплення дотягувачів зазвичай свердлять додаткові отвори, що забезпечує ефективне кріплення. Потім професіонали організовують підключення, яке характеризується високим рівнем складності. Якщо не мати потрібних навичок і знань, можна не впоратися з поставленим завданням. Але наші співробітники мають у своєму розпорядженні такі ресурси повною мірою, що позначається на результаті. Попередньо можна проконсультуватися зі співробітниками сервісу, щоб вибрати оптимальну модель дотягувачів під конкретний автомобіль і фінансові можливості власника. Це може бути простіший варіант або щось особливо функціональне. Але безпосередньо встановлювальні роботи в будь-якому разі відповідають усім сучасним стандартам.

Встановлення дотягувачів скла в Києві

Якщо потрібно замовити таку послугу в столиці, сміливо можна звертатися до нашого автосервісу. Для цього є всі умови, які гарантують високу якість, надійність і швидкість виконуваних робіт. Кваліфіковані співробітники знають точно, як виконати роботи з монтажу незалежно від моделі авто та інших нюансів. Сертифіковане обладнання прискорює процес, підвищуючи його якість. Крім цього можна розраховувати на привабливі ціни, які є додатковою перевагою. Для постійних клієнтів діють різноманітні знижки. Кожен отримує консультації з питань, що цікавлять, і повноцінну підтримку з етапу вибору доводчиків і до самого завершення робіт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00