спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення лінз у фари в Києві

 

Встановлення лінз у фари автомобіля дає змогу провести модернізацію оптики. За допомогою якісних лінз можна підвищити рівень якості освітлення. Додатковою перевагою стає зміна зовнішнього вигляду автомобіля. Наш автосервіс готовий виконати всі роботи максимально швидко і з наданням гарантії якості, найкращою вартістю в Києві.

Особливості встановлення лінз у фари автомобіля

встановлення-лінз-в-фариЯкщо правильно підібрати лінзи під конкретний тип фар автомобіля, легко отримати повний набір переваг. Серед найважливіших переваг можна відзначити:

  • Отримання чіткої світлотіньової межі, що виключає виникнення ефекту засліплення інших водіїв на дорозі.
  • Підвищується якість освітленості дороги. Можна буде помітити, що відбувається на узбіччі, що покращує безпеку.
  • Витрати омивальної рідини для очищення фар скорочуватимуться, що дасть змогу розраховувати на додаткову економію.

Всі переваги можна отримати, якщо замовити монтажні роботи в перевіреному сервісі. Ми допоможемо вибрати якісні лінзи під конкретні особливості фар, проведемо всі роботи за допомогою сучасного обладнання. Кожен етап ретельно контролюється компетентними професіоналами, виконується в повній відповідності до встановлених правил.

Встановлення лінз у фари в Києві

Наш автосервіс пропонує найчесніші умови в столиці, які передбачають комфортне обслуговування, гарантію якості, високої швидкості, компетентного обслуговування та інші переваги. Автосервіс пропонує професійний підхід до всіх клієнтів незалежно від типу автомобіля і запитів. Непросто буде відшукати подібні умови в інших місцях. Тому сміливо можна звертатися до перевіреного автосервісу, співробітники якого мають високу кваліфікацію, готові зробити все можливе для задоволення потреб клієнтів. Також ви можете звернутися до нас для встановлення біксенонових лінз або їх заміни за адекватною ціною. Встановити білінзи в рефлекторні штатні фари для нас не складе проблем.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00