спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення обхідника іммобілайзера

 

Встановлення обхідника іммобілайзера дає змогу забезпечити його повноцінну роботу навіть за відсутності водія в авто. Важливо звернутися для проведення робіт з встановлення до компетентних професіоналів, у яких є знання, досвід і всі інші можливості для проведення робіт. Наш автосервіс готовий запропонувати комфортні умови, які приємно здивують. Передбачається можливість отримання кваліфікованої консультації, в результаті якої можна буде дізнатися все найважливіше і корисне з приводу даної послуги.

Особливості професійного встановлення обхідника іммобілайзера

встановлення-обхідника-іммобілайзераЦей пристрій є спеціальним модулем, за допомогою якого можна запустити мотор дистанційно, якщо працює іммобілайзер. Сучасні пристрої від перевірених брендів, які правильно встановлені, мають деякі важливі переваги. Серед основних можна відзначити:

  • Надійність в експлуатації. Сучасні моделі без проблем працюють практично за будь-яких умов довкілля, зокрема за низьких температур.
  • Вартість, яка знаходиться зазвичай на цілком прийнятному рівні для більшості водіїв.
  • Безпека. В основі роботи лежить використання зашифрованих каналів для передачі даних, що виключає втручання з боку зловмисників.

На сучасному ринку подібного обладнання пропонується великий асортимент модулів, які можуть відрізнятися за технічними характеристиками і вартістю. Під конкретні потреби нескладно буде підібрати оптимальний варіант, якщо звернутися до перевіреного місця. Треба під час вибору враховувати деякі важливі чинники. Серед основних моментів треба звернути увагу на схему підключення, яка має бути універсальною. У такому разі встановлення буде простішим і надійнішим. Керуватися модуль повинен від автомобільної сигналізації, щоб забезпечити додатковий рівень безпеки під час використання. Модуль має зберігати основні функції штатного пристрою, підвищуючи його безпеку.

Важливо, щоб монтажні роботи проводилися виключно досвідченими професіоналами, які володіють потрібними навичками і знаннями. Це зумовлено складністю робіт з встановлення, тому що потрібно знати будову основних вузлів транспортного засобу. Без відповідних знань можна нашкодити машині.

Встановлення обхідника іммобілайзера в Києві

У столиці пропонується чимало варіантів для замовлення встановлення такого пристрою. Серед них доцільно вибрати компетентних професіоналів, які мають у своєму розпорядженні всі потрібні ресурси і можливості для повного задоволення потреб клієнтів. На попередньому етапі завжди можна проконсультуватися, щоб розібратися в тонкощах встановлення, дізнатися про основні принципи.

На вартість встановлення впливає кілька основних чинників, серед яких тип обхідника і марка машини. Вартість зазвичай призначається в індивідуальному порядку для всіх клієнтів, але наш автосервіс завжди намагається пропонувати найбільш адекватні фінансові умови. Гарантується кваліфікований підхід до виконання робіт з встановлення. Тому обхідник зможе нормально виконувати всі свої безпосередні функції, а на виконані роботи обов'язково надається офіційна гарантія, що є важливою перевагою.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00