спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна коробки передач (КПП)

 

Заміна коробки передач в автомобілі в Києві може бути швидкою, якісною і доступною, що було доведено нашою СТО.

Коробка передач є дуже важливим елементом будь-якого сучасного автомобіля, від працездатності якого залежить дуже багато чого. У деяких ситуаціях КПП пошкоджується занадто сильно, що робить її експлуатацію просто неможливою. Якщо вона не підлягає проведенню ремонтних робіт, слід провести заміну. Наша СТО для цього має в своєму розпорядженні унікальні ресурси. У штаті працюють тільки компетентні професіонали, у яких є досвід і знання. Все це позитивно впливає на швидкість і якість виконуваних робіт, дає змогу розраховувати на індивідуальний підхід і найчесніші розцінки на відповідному ринку послуг.

Заміна коробки передач у сучасній СТО

заміна-кппНавіть найякісніші елементи автомобіля можуть вийти з ладу з різноманітних причин, серед яких необережна експлуатація, відсутність своєчасного проведення робіт з технічного обслуговування. Коробка може зламатися в результаті потрапляння в ДТП. Незалежно від конкретної причини необхідно звернутися до професіоналів для проведення діагностичних робіт. Вони допоможуть точно встановити причину несправності, провести роботи на високому рівні ефективності. Наш автомобільний сервіс готовий виконати заміну коробки перемикання передач на різноманітних автомобілях незалежно від марки і моделі. Нове обладнання гарантує точне визначення причин проблеми і надійне проведення робіт із заміни.

Процес заміни проводиться за унікальними стандартами якості. Діагностика дає змогу визначити стан основних компонентів. Фахівці перевіряють цілісність корпусу, стан валів і шестерень, підшипників та інших компонентів. Якщо більшість із них перебуває в поганому стані, неможливо буде виконати роботи з ремонту. Ідеальним розв'язанням проблеми стає заміна.

Щоб заміна коробки пройшла максимально швидко і успішно, потрібно насамперед підібрати нову, якісну деталь. Для цього доцільно скористатися підтримкою досвідчених консультантів, у яких є потрібні знання, доступ до великого асортименту оригінальних вузлів для різноманітних автомобілів. Успіх гарантує комплексний підхід, який забезпечується всім клієнтам. У процесі використовується найкраще обладнання, яке забезпечує найкращі умови для проведення заміни. Демонтується стара КПП, після чого на її місце встановлюється нова. Проводиться налаштування, що гарантує бездоганну якість експлуатації в майбутньому.

Заміна коробки передач (КПП) в Києві

Щоб отримати відповідну якість цієї послуги в Києві, треба просто вибрати серед безлічі варіантів перевірену часом СТО. Ми гарантуємо всім клієнтам такі переваги:

  • Професійна діагностика.
  • Використання найкращих інструментів і оригінальних запчастин.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Прийнятна вартість.

Все це в повному обсязі може отримати кожний охочий, хто завітає до нашого автомобільного центру. Гарантується індивідуальний підхід, чесні ціни, адекватне обслуговування на всіх основних етапах. Попередня консультація допоможе з'ясувати потрібні деталі, ухвалити адекватне рішення для проведення якісних робіт. На них видається також гарантія.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00