спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна арки заднього крила в авто

 
Арка крила є важливим елементом кузова, який з часом може зноситися через активне використання, при виникненні пошкоджень через аварію, корозію та з інших подібних причин. Незалежно від цього треба звернутися до професіоналів, які мають досвід, знання та обладнання для відновлення. Заміна арки заднього крила в нашому сервісному центрі відповідає всім сучасним стандартам та нормам якості, проводиться у ретельно підготовлених умовах. На попередньому етапі дуже просто отримати грамотну консультацію від професіоналів, які допоможуть у всьому розібратися для прийняття адекватного рішення. У Києві наш сервіс готовий запропонувати оптимальне співвідношення ціни та якості.
 

Особливості професійної заміни арки заднього крила автомобіля

Це один із видів ремонту кузова, який дозволяє відновити його нормальний стан. Є кілька основних причин, з яких може знадобитися виконання таких робіт. Серед них можна відзначити природне зношування та результат аварії. Наші співробітники готові виконати роботи із заміни практично будь-якої складності. Все виконується у чітко обумовлені терміни, що дозволяє розраховувати на автомобіль у оновленому стані.
 
Арки можуть бути задніми та передніми. Заміни зазвичай потребує задня арка. Попереднє проведення візуального огляду та діагностики дає чудову можливість точно визначити необхідність заміни арки. Зазвичай такі роботи проводять у тому випадку, коли немає можливості усунути дефект іншим способом. Серед простіших варіантів проведення ремонту можна відзначити рихтування. Але, якщо пошкодження виявилися надто суттєвими – рихтування не допоможе, відповідно доведеться вдаватися до кардинальніших методів вирішення.
 
Найчастіше потрібна заміна даного кузовного елемента після попадання в ДТП. Якщо арка зім'ялася та не підлягає ремонту, треба її замінити. У випадку з арками, що проржавіли, вирішення проблеми також полягає в їх заміні. Важливо вибрати для цього оригінальну деталь відповідної якості. Якщо звернутися до професіоналів з досвідом, то гарантується підбір такої деталі практично під будь-який автомобіль незалежно від марки та моделі. Наші співробітники готові надати необхідні деталі, виконати роботи із заміни та зробити все інше з гарантією високої якості.
 

Заміна арки заднього крила у Києві

Щоб отримати індивідуальний підхід та гарантію якісного виконання робіт, дуже важливо звернутися до професіоналів із перевіреною репутацією. Незважаючи на велику кількість таких компаній, далеко не всі вони мають таку репутацію, можуть надати кращу якість послуг за адекватною вартістю. З цієї причини треба просто звернутися до нашого автосервісу, який має досвід у поєднанні з потрібними ресурсами. Для замовлення заміни арки у нас можна отримати всі необхідні умови, серед яких:
 
  • Наявність всього необхідного сучасного обладнання для діагностики та безпосередньої заміни.
  • Використання тільки якісних деталей, які ідеально підходять під конкретний автомобіль.
  • Кваліфіковані співробітники з великим досвідом.
  • Комплексний підхід.
  • Прийнятні ціни та багато іншого.
На попередньому етапі можна проконсультуватися з нашими співробітниками, розібратися в тонкощах виконання всіх робіт, термінах та інших подробицях. Дуже просто буде записатися на ремонт у зручний час, зателефонувавши до сервісу по телефону.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00