спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна масла в коробці DSG

 

Заміна масла в коробці DSG вимагає особливого підходу, щоб отримати гарантію високої якості та повноцінного використання потім. Коробка передач DSG встановлюється в основному у німецькі автомобілі, має чимало експлуатаційних переваг завдяки ретельно продуманій конструкції. Швидкість перемикання передач вища ніж у аналогів. Серед основних переваг такої коробки можна відзначити відсутність провалів потужності та ривків під час перемикання. Але отримати все це можна тільки тоді, коли будуть забезпечені оптимальні умови для використання. Важливо стежити за якістю масла, своєчасно проводити його заміну. Краще не виконувати цього самостійно, тому що потрібно мати певні навички та знання. Наш сервіс гарантує оперативність заміни в поєднанні з високою якістю і прийнятними цінами.

Основні особливості заміни масла в коробці DSG

Коробки такого типу можуть відрізнятися кількістю ступенів, а також відрізняються в плані обслуговування. У варіації з сімома ступенями виробник передбачає відсутність необхідності проводити заміну масла протягом усього експлуатаційного терміну. Це зумовлено унікальними конструктивними особливостями. В основі лежить принцип "сухого" зчеплення. На заводі виробник заливає невелику кількість робочої рідини, яку не потрібно буде потім доливати або замінювати.

заміна-масла-дсгУ випадку з коробкою на шість ступенів заміна потрібна, причому регулярна. Вона регламентована виробником. Усі компоненти коробки перебувають у спеціальному маслі, від якості якого залежить успішність експлуатації. Ефективність залежить безпосередньо від того, як часто і правильно робити заміну робочої рідини. Важливо звернутися до професіоналів, які зможуть організувати всі роботи по заміні в повній відповідності з рекомендаціями виробника.

Самостійна заміна є не найкращим варіантом, тому що існує високий ризик зіткнутися з різноманітними проблемами. Кваліфікована заміна вважається набагато ефективнішим рішенням, яке дає змогу отримати кілька важливих переваг:

  • Використання професійного обладнання та якісного масла, що гарантує оптимальний результат.
  • Офіційна гарантія на виконані роботи.
  • Можливість заощадити час тощо.

Заміна масла в коробці DSG в Києві

Щоб отримати високу якість такої послуги в столиці, треба звернутися до перевіреного сервісу. Наша СТО має досвід, обладнання, кваліфікованих майстрів, які знаються на заміні масла в таких коробках. Тому можна розраховувати на бездоганну якість виконання будь-яких робіт незалежно від моделі та марки. Гарантується оперативність, якість, персональний підхід і багато іншого.

На початковому етапі можна проконсультуватися щодо особливостей технічного обслуговування коробки, визначити необхідність проведення робіт із заміни, підібрати якісне масло тощо. Всі роботи проводяться в ретельно підготовлених умовах, що дає змогу розраховувати на ідеальний результат.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00