спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна компресора автокондиціонера

 
Заміна компресора кондиціонера в автомобілі, виконана в надійному сервісі, відрізняється бездоганною якістю.
 
Заміна компресора кондиціонера може знадобитися практично будь-якої миті. Компресор є важливою частиною системи кондиціювання в транспортному засобі, яка з різноманітних причин може вийти з ладу. Щоб отримати гарантію якісного виконання робіт, треба звернутися до нашого сервісного центру. СТО має у своєму розпорядженні необхідне обладнання, ефективні інструменти та кваліфікованих фахівц. Все це позитивно впливає на якість послуг, що надаються.
 

Особливості якісної заміни компресора кондиціонера автомобіля

Кондиціонер в автомобілі складається з багатьох компонентів, серед яких компресор. Він має обмежений термін експлуатації. Але іноді поломки трапляються передчасно, тому повноцінна робота кондиціонера перестає бути можливою. Щоб відновити працездатність повністю, потрібно зробити заміну. Найчастіше у компресорі ушкоджуються підшипники або шків.
 
Попередньо важливо провести діагностику, щоб визначити причину поломки. У деяких випадках можна спробувати виконати ремонт компресора, але в основному він неефективний і не можна розраховувати на тривалу компресорну роботу після ремонту. Повного вирішення проблеми можна досягти лише за допомогою своєчасної заміни компресора на новий. Важливо звернутися для проведення в сучасний автомобільний сервіс, в якому є необхідне обладнання, інструменти та грамотні фахівці.
 
Найчастіше заміна потрібна, коли відбувається природне зношування основних деталей компресора. Щоб не прогаяти момент проведення заміни, потрібно відвідувати СТО для обслуговування кондиціонера. Чим раніше будуть виконані роботи, тим краще, тому що унеможливлюється виникнення додаткових проблем. Це може бути потрапляння продуктів зношування компресора в систему кондиціонера, після чого необхідно буде провести промивання системи за допомогою спеціального обладнання. Серйозні поломки усуваються швидко та надійно у нашому СТО, робота якого сертифікована за всіма унікальними стандартами. За допомогою своєчасної заміни можна розраховувати на нормальну роботу системи кондиціювання в автомобілі, що позитивно впливає на комфорт пасажирів та водіїв. Кондиціонер, який правильно і своєчасно доглядають, може прослужити досить довго, надійно виконуючи свої безпосередні функції.
 

Заміна компресора автокондиціонера у Києві

Щоб замінити відповідний елемент автомобільного кондиціонера на вигідних умовах, важливо звернутися до досвідчених фахівців. Існує великий вибір фахівців, які допоможуть досягти потрібного результату, але серед них бажано відразу відвідати найнадійніший автомобільний сервіс. Наше СТО пропонує кілька важливих переваг для всіх, хто звертається для заміни компресора. Серед них можна відзначити:
 
  • Гарантію якості на всі виконані роботи.
  • Точну діагностику, яка допоможе безпомилково виявити поломку.
  • Використання кращих комплектуючих для заміни, що ретельно підбираються під конкретний тип автомобіля.
Компресор після заміни нормально функціонуватиме, забезпечуючи оптимальну роботу автокондиціонера. Спеціалізований центр готовий запропонувати найкомфортніші умови для клієнтів з гарантією комфортного, доступного обслуговування та багатьма іншими перевагами.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00