спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Антикорозійна обробка днища автомобіля

 
Автомобіль схильний до корозійних процесів, які можуть пошкодити його різні частини та вузли. У зоні небезпеки знаходиться днище, пороги та арки коліс, тому що вони постійно контактують із вологістю та іншими негативними факторами. Антикорозійна обробка днища дозволяє продовжити його експлуатаційний термін, забезпечити максимальний захист від негативних процесів. У нашому сервісному центрі можна отримати гарантію ефективності такої обробки за адекватними цінами.
 

Головні особливості антикорозійної обробки кузова

 
Дуже важливо використовувати у процесі обробки спеціальні матеріали високої якості. Деякі приватні майстри застосовують замість них саморобні суміші, які дають потрібного результату. Тому важливо звернутися до перевіреного сервісу, який гарантує індивідуальний підхід, адекватні ціни та інші важливі переваги. Наш сервіс повністю дотримується основних стандартів, дотримується технології. У процесі обробляються всі місця, навіть важкодоступні. Це забезпечує захист від іржі на високому якісному рівні.
 
Антикорозійна-обробка-авто
 
Спеціальні антикорозійні матеріали надійно виконують свої функції. Додатково вони збільшують рівень шумової ізоляції автомобіля. Тому їздити в салоні буде трохи комфортніше. Антикорозійна обробка проводиться у кілька етапів, кожен із яких відіграє важливу роль. Серед основних можна відзначити:
 
  • Якісне очищення кузова та інших елементів від бруду.
  • Демонтаж деталей із пластику, ретельний огляд днища щодо наявності вогнищ корозії, їх видалення за допомогою спеціального обладнання.
  • Безпосереднє нанесення спеціального покриття.
  • Сушіння та миття транспортного засобу.
Завдяки дотриманню всіх основних правил і технологій вдається досягти потрібного результату. Днище отримує довговічний захист від корозійних процесів, що дуже важливо. Практично всі його елементи виготовлені з металу, який легко піддається іржі. Особливо складною ситуація стає, тому що на днище постійно потрапляє бруд, волога та багато іншого. Набагато ефективніше організувати профілактику у вигляді такої обробки, ніж потім боротися із наслідками прогресування іржі. Антикорозійну обробку днища можна назвати ідеальним способом профілактики та продовження експлуатаційного терміну машини.
 

Як замовити антикорозійну обробку днища у Києві?

Процес обробки краще довірити професіоналам. Це дозволить розраховувати на повний набір обов'язкових переваг. У нашому сервісному центрі здійснити замовлення можна у різний спосіб. Можна особисто відвідати його або звернутися по телефону. Консультанти допоможуть розібратися у деталях, вибрати оптимальний час для проведення робіт.
 
Ми працюємо у Києві, пропонуємо ідеальні за всіма параметрами умови. У процесі антикорозійної обробки арок, кузова, днища використовуються лише найкращі засоби захисту від корозійних процесів. Вони сертифіковані за ключовими стандартами. Попередня консультація допоможе розібратися в основних перевагах та особливостях, дізнатися вартість, після чого буде простіше ухвалити правильне рішення. Бажано приділити увагу цій процедурі. Якщо вам потрібно професійно обробити антикором пороги або зробити антикорозійну – антигравійну обробку днища, телефонуйте нам або робіть запис прямо на сайті.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00