спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика абсолютного тиску повітря в автомобілі

 
Заміна абсолютного тиску може знадобитися практично в будь-якому автомобілі. Він є важливою частиною електронної системи управління двигуном. Кожен датчик, який є частиною системи, виконує важливу функцію, забезпечує повноцінну роботу. Датчик абсолютного тиску повітря (ДАТ) вважається одним із найважливіших на інжекторному бензиновому або дизельному двигуні. Він виконує найважливіші функції. Тому при поломці його треба замінити, для чого бажано звернутися до кваліфікованих професіоналів, які мають великий досвід і знання. Наш автосервіс у Києві готовий запропонувати найкращі умови в даному секторі, гарантувавши індивідуальний підхід кожному клієнту та безліч інших переваг.
 

Несправності, призначення та особливості заміни датчика абсолютного тиску

Завдяки ньому вдається забезпечити контроль кількості повітря, що надходить у циліндри силового агрегату. Організований він динамічно, враховує зміни умов роботи двигуна та навантажень. Даний компонент при цьому бере активну участь у процесі сумішоутворення. На основі зібраних даних спеціальним блоком подається інформація, щоб можна було забезпечити потрібне співвідношення повітря та палива у робочій суміші. Через несправності або поломку ДАТ порушується робота мотора.
 
Такий датчик визначає кількість повітря, що надходить у впускний колектор. По суті він вимірює його поточний тиск. Після чого інформація передається на електронний блок управління, який коригує обсяг пального, момент упорскування та решту важливих робочих показників. Елемент здійснює вимірювання абсолютного тиску повітря в колекторі впускного типу. У сучасних автомобілях можуть застосовуватись датчики абсолютного тиску різних типів, рівень чутливості яких відрізняється, як і показники міцності, надійності. Одним із найпоширеніших варіантом вважається п'єзорезистивний варіант. Завдяки ньому ефективно вимірюється тиск повітря. До складу датчика входить кілька основних компонентів, серед яких пластиковий корпус, електричний роз'єм для підключення до проводки, чутливий елемент. Останній може відрізнятись за своїм типом, мати деякі особливості.
 
Існує ряд ознак, якими можна розпізнати поломку ДАТ. Серед них можна виділити:
 
  • Стрибки обертів під певним навантаженням.
  • Двигун починає працювати надто галасливо, димить.
  • Вихлоп стає не таким, як раніше, у ньому присутній запах пального.
  • Зростає рівень витрати палива, падає потужність двигуна.
Якщо власник авто виявив щось подібне, доцільно звернутись до професіоналів. У сучасному сервісі буде проведено діагностику. Якщо проблема підтвердиться, датчик буде замінено.
 

Заміна датчика абсолютного тиску у Києві

Якщо звернутися до нашого автосервісу, можна отримати найкомфортніші умови для кожного клієнта, що проявляється у професійних консультаціях, оптимальному співвідношенні ціни та якості, надійності. Професіонали допоможуть під конкретну модель автомобіля вибрати відповідний датчик. Ідеальним рішенням стає придбання оригінальної деталі, але допускається використання якісного аналога. Головне, щоб датчик підійшов за своїми параметрами. Ми не тільки підберемо його, але й проведемо оперативні роботи із заміни з гарантією якості.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00