спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

ТО (технічне обслуговування) автомобіля  

 

Не вдасться користуватися автомобілем не обслуговуючи його регулярно. З часом навіть новий транспортний засіб почне відчувати різноманітні проблеми під час експлуатації. Щоб мінімізувати негативний вплив від них, треба проходити технічне обслуговування. Воно є гарантією якісного та безпечного використання авто.

 

Технічне обслуговування автомобіля: види, терміни, особливості

технічне-обслуговування-автоТО є обов'язком водія стежити за автомобілем. Набагато простіше звертатися до автосервісу відповідно до регламентних норм, щоб підтримувати стан машини на належному рівні. Що раніше виявити проблеми, то простішим і ефективнішим буде їх розв'язання. Планове ТО вважається найпоширенішим видом. Воно проводиться за допомогою сучасного обладнання, яке гарантує точність і швидкість. Серед основних різновидів можна відзначити:

  • Щоденне ТО. Його метою є підтримання автомобіля в робочому стані, контроль рівня масла і технічних рідин, заправка автомобіля паливом.
  • Періодичне ТО. Виконується один раз на певний пробіг або в зазначений виробником термін. Сюди входять операції із заміни технічних рідин, витратних матеріалів, запчастин, що перебувають під постійним навантаженням.
  • Сезонне. Перед приходом літнього або зимового періоду автомобіль вимагає особливої підготовки.

Відповідно до конкретної марки автомобіля підбираються терміни. ТО передбачає проведення різноманітних видів робіт, серед яких діагностика, заміна технічних рідин, регулювання, заправка, змащення, тестування електронних компонентів і багато іншого. Кожен різновид має проводитися професійно і своєчасно. Це гарантує повноцінні умови для експлуатації машини. Небезпечно користуватися автомобілем, якщо не проводити постійний огляд. Практично будь-який вузол або важлива деталь можуть вийти з ладу в найбільш невідповідний момент, спровокувавши безліч неприємностей. Щоб їх уникнути, треба звернутися до перевіреного часом сервісу, де працюють компетентні професіонали.

Технічне обслуговування автомобіля в Києві

Звертатися до автосервісу для проведення ТО бажано на постійній основі. Важливо для цього вибрати надійних фахівців, якість роботи яких буде максимально високою. На СТО Тайр Ленд проводяться всі види технічного обслуговування автомобіля, що вирізняються з-поміж інших автосервісів високою якістю, надійністю та швидкістю. Професіонали готові гарантувати якість усіх робіт. Обов'язково дотримуються всіх стандартів. У процесі використовується сучасне обладнання, яке дає змогу ефективно розв'язувати проблеми, що виникли. Вигідна ціна пропонується всім без винятку клієнтам паралельно з відмінним обслуговуванням і безліччю інших переваг.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00