спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Чистка клапана холостого ходу в Києві

 
 
Чистка клапана холостого ходу є поширеною послугою, яка може знадобитися практично будь-якому автомобілю. Мотор може запускатися з проблемами за ненайкращих погодних умов, наприклад, при низьких негативних температурах. Нерідко причина полягає у паливній системі, моторі чи датчиках. Клапан також може засмітитися під час активної експлуатації машини, через що періодично потребує чистки. Звернутися для цього бажано до сучасного автосервісу, який використовує в роботі найкраще обладнання, має досвід та інші можливості для задоволення основних потреб клієнтів.
 

Головні особливості чистки клапана холостого ходу в авто

 

чистка-клапана-холостого-ходу

Це важлива деталь у двигуні, яка гарантує рівномірність холостого ходу транспортного засобу, а також плавність запуску. Працює клапан за максимально простою схемою, що є неймовірно важливим для надійної експлуатації. Завдяки ньому забезпечується повноцінна робота двигуна на холостому ходу. Повітря завдяки ньому подається в двигун без використання дросельної заслінки. Конструкція двигуна безпосередньо впливає на кількість обертів. Клапан також необхідний для забезпечення повноцінного прогріву мотора. Поки двигун перебуває у холодному стані, відбувається поступове збільшення кількості обертань коленвала.
 
Існує кілька основних причин для звернення до сервісу для чистки відповідного компонента автомобіля. Серед них можна відзначити:
 
  • Виникнення очевидних проблем під час запуску мотора, які можуть особливо яскраво виявлятись при негативних температурах.
  • Мотор починає глухнути та активно втрачати оберти після запуску.
  • На холостому ходу активно виникають посмикування і помітна тряска.
  • Нестабільний холостий хід, коли оберти можуть постійно падати.
У разі виявлення будь-яких подібних симптомів бажано звернутися до кваліфікованих фахівців, які проведуть діагностичні роботи. Вони допоможуть точно встановити причину несправності, спланувати ефективне вирішення проблеми.
 
Самостійно чистити клапан не рекомендується, оскільки є певні ризики його ушкодження. Звичайно, процедуру не можна назвати надто складною, але все одно краще заручитися підтримкою професіоналів. Спеціалізований автосервіс зможе виконати все гарантовано якісно, унеможлививши поломку.
 

Чистка клапана холостого ходу в Києві

У столиці багато хто пропонує відповідну послугу. Серед них можна знайти приватних майстрів, спеціалізовані сервіси. Якщо звернутися до нашого СТО ви отримаєте гарантію швидкої та ефективної чистки клапана холостого ходу. У процесі використовується найкраще обладнання, а кваліфіковані фахівці точно розуміють, як потрібно виконувати усі роботи.
 
Попередньо вивчається модель клапана, а потім проводяться роботи з очистки. Результатом стає повне відновлення основних функцій, які гарантують подальше ефективне використання клапана. Поки майстри чиститимуть деталь, водій може зачекати у підготовлених умовах сучасного сервісу.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00