спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення та підключення автомобільної антени

 

Встановлення та підключення автомобільної антени може комусь видатися простим завданням, але насправді і тут є різноманітні тонкощі. Тому, якщо хочеться забезпечити нормальні умови для експлуатації антени, треба звернутися до досвідчених професіоналів. Наш автосервіс готовий виконати відповідні роботи максимально якісно і грамотно в кожному окремому випадку. Для цього є необхідний досвід, знання і всі інші ресурси, які спрямовані на задоволення потреб клієнтів.

Основні особливості встановлення та під'єднання антени в машині

встановлення-антени-в-автоАвтомобільна антена є спеціальним пристосуванням, яке покращує якість сигналу. Якщо це звичайна пасивна модель, то встановлення відрізняється максимальною простотою. Зазвичай її встановлюють на даху транспортного засобу за допомогою спеціального кріплення. Але у випадку з активною антеною можуть виникати деякі труднощі. Тому краще довірити виконання робіт кваліфікованим професіоналам з досвідом. Це стає своєрідною гарантією бездоганної якості в кожному окремому випадку.

Активні антени працюють за унікальним принципом, відповідно до якого відбувається вловлювання та очищення сигналу від різноманітних перешкод. Для цього пристрій потребує постійної енергії. Живити пристрій можна різними способами, наприклад, від магнітоли або від зовнішнього джерела. У першому випадку використовується три дроти, які треба правильно під'єднати. У другому випадку передбачається використання додаткового електричного запобіжника.

Важливим нюансом стає вибір відповідного місця для встановлення. Все залежить від побажань водія, моделі антени і деяких інших чинників. Наші співробітники готові проконсультувати всіх охочих щодо основних нюансів, допомогти прийняти правильне рішення. Серед основних місць встановлення можна відзначити:

  • На бампер ззаду. Сигнал буде ловитися досить якісно завдяки наявності довгого стрижня. Але треба розуміти, що в цьому разі доведеться через весь салон прокласти кабель. Це не завжди зручно.
  • На дах. У цьому разі зазвичай застосовується спеціальний кронштейн для кріплення або магніт. Це не найнадійніший варіант, тому що антену дуже просто вкрасти.
  • На лобове скло. Цей метод вважається найпоширенішим завдяки практичності та надійності.

Встановлення та підключення автомобільної антени в Києві

Якщо треба грамотно і якісно встановити антену на власний транспортний засіб, доцільно звернутися до компетентних професіоналів з досвідом. Наш автосервіс ідеально підходить під таке визначення, тому що в штаті працюють компетентні майстри, є потрібне оснащення, досвід і все інше.

Незалежно від типу автомобільної антени ми готові запропонувати на вибір клієнту кілька оптимальних варіантів встановлення. Можна серед них знайти найбільш оптимальний. Роботи характеризуються оперативністю і надійністю без втрати якості. Тому після їх завершення надається офіційна гарантія. Крім встановлювальних робіт наші співробітники готові виконати налаштування, яке зробить експлуатацію максимально комфортною і якісною. Для цього ми маємо в своєму розпорядженні абсолютно всі необхідні ресурси і можливості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00