спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна фільтра осушувача кондиціонера в автомобілі

 
Кондиціонер в автомобілі виконує дуже важливу функцію, дозволяючи створити всередині салону оптимальні умови. Крім оптимізації температурного режиму він усуває неприємні запахи, зайву вологу. Це складна система, в якій є велика кількість деталей і різноманітних вузлів, кожна з яких виконує конкретні функції. До них відноситься і фільтр осушувача. У деяких ситуаціях він може забиватися, через що потрібна заміна. Бажано, щоб вона здійснювалася компетентними професіоналами, що дозволить розраховувати на бездоганну якість та оперативність.
 

Професійна заміна фільтра осушувача кондиціонера авто та її тонкощі

Такий фільтр виконує кілька важливих функцій, серед яких усунення зайвої вологи та захист від забруднення системи. По суті це резервуар, в якому накопичується холодоагент. Принцип дії системи кондицюювання у більшості автомобілів досить складний. Під час експлуатації кондиціонера на різні компоненти лягають значні навантаження, зокрема на фільтр осушувача. Дуже важливо стежити за станом фільтра, щоб зробити відповідні роботи з усунення проблем. Використання кондиціонера, коли в ньому засмічений фільтр осушувача, може завершитись не дуже добре. Існує ризик зіткнутися із серйозними проблемами, які потім призведуть до дорогого ремонту.
 
Однією з основних ознак того, що фільтр забився, є неприємний запах у салоні. У такому разі треба звернутися до спеціалізованого сервісу для проведення діагностичних робіт. Після огляду фахівці ухвалять рішення щодо доцільності проведення заміни. Також звернути увагу на цей компонент варто, коли кондиціонер не може виконати свою головну функцію, тобто не охолоджує повітря усередині салону. Можна виділити дві основні причини, через які осушувач забитий:
 
  • Розгерметизація.
  • Недотримання регламенту заміни фільтра.
  • Механічні пошкодження.
У будь-якому випадку треба звернутися до професіоналів, які підберуть якісну деталь для заміни, виконають усі роботи з гарантією ефективності та якості. Процес досить складний, через що потрібне кваліфіковане втручання. Він передбачає демонтаж акумуляторної батареї, видалення фреону з кондиціонера, демонтаж конденсора і т.д. Довіряти виконання робіт варто професіоналам, які зможуть дотриматися правильної послідовності та виконати всі роботи з гарантією бездоганної якості.
 

Заміна фільтра осушувача автокондиціонера в Києві

У столиці відповідна послуга надається у різних місцях, але для отримання гарантовано високої якості слід звертатися до досвідчених професіоналів. Такий підхід гарантує швидкість, надійність, консультації професіоналів та багато іншого. Співробітники СТО готові підібрати під конкретний автомобіль потрібну деталь, видадуть на неї офіційну гарантію, як і на подальші роботи. Заміна проводиться у ретельно підготовлених умовах, що унеможливлює виникнення непотрібних труднощів. Кондиціонер після виконання робіт знову зможе повноцінно виконувати всі свої основні функції.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00