спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна натяжного ролика ременя в авто

 

Заміна натяжного ролика ременя є досить затребуваною послугою, для замовлення якої бажано звернутися до сучасної СТО. У Києві знайти оптимальний варіант не складе ніяких труднощів. Якщо в процесі використання машини виникає деренчливий звук, є ймовірність, що пошкодився ролик ременя. Ремонту він фактично не підлягає, через що потрібне проведення заміни. Автосервіс, в якому працюють кваліфіковані майстри, пропонує персональний підхід, використання найкращого обладнання та безліч інших переваг для зручності клієнтів. Попередньо буде проведена діагностика, яка дасть змогу знайти оптимальний шлях для розв'язання проблеми. Крім цього пропонуються найкращі ціни та професійні консультації. Поки професіонали виконують роботи, можна трохи відпочити в комфортних умовах.

Особливості заміни натяжного ролика ременя в СТО

Якщо займатися заміною самостійно, не знаючи основних особливостей конструкції авто і розташування самого ролика, можна спровокувати виникнення різноманітних проблем, тільки погіршити ситуацію. Щоб не допустити нічого подібного, оптимальним рішенням буде звернення до автосервісу.

заміна-натяжного-роликаНатяжний ролик ременя забезпечує оптимальні умови, за яких натяг знаходиться на потрібному рівні. Від цього залежить функціонування генератора. Коли ролик зношується, на ремінь лягають високі навантаження. Відповідно зростає ймовірність зношування інших деталей, чого краще уникнути. За тривалого використання ролик у будь-якому разі стане непридатним, тому що має обмежений термін експлуатації. У середньому заміна проводиться один раз на 50 тисяч кілометрів пробігу. Нерідко відбувається так, коли на заводі встановлюється деталь не найкращої якості, яка може виявитися бракованою. У такому разі заміна необхідна набагато раніше. Серед основних ознак, за якими можна визначити наявність несправності, можна відзначити деренчання, тріск під час повороту керма на самому початку руху, пробуксовки під час повороту або на старті. Ще однією характерною ознакою вважається натяг ремінної передачі. За виявлення чогось подібного, бажано якнайшвидше звернутися до автомобільного сервісу. Паралельно із заміною ролика нерідко проводиться заміна ременя. Необхідність у цьому можна встановити тільки після проведення огляду та діагностики конкретного вузла.

Заміна натяжного ролика ременя в Києві

Щоб роботи пройшли швидко і якісно, треба звернутися до сучасного автосервісу. Ми пропонуємо всім клієнтам безліч переваг, серед яких:

  • Доступна вартість.
  • Висока швидкість виконання робіт.
  • Використання якісного обладнання та деталей, що позначається на ефективності.

Попередньо проводиться діагностика, для якої є всі необхідні ресурси. Вона дає можливість з максимальною точністю визначити наявність проблеми. Крім цього співробітники сервісу готові надати підтримку у виборі запчастин, які зможуть нормально виконувати покладені на них функції. Гарантується висока якість деталі, а також виконання робіт. Сертифікований автосервіс для цього має в своєму розпорядженні всі ресурси. Роботи займають порівняно невелику кількість часу, традиційно відрізняються бездоганною якістю.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00