спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування дверних прорізів автомобіля

 

Дверні прорізи авто можуть пошкоджуватися з найрізноманітніших причин, зокрема через ДТП. Якщо звідти злізла фарба, є ймовірність початку корозійних процесів. Вони можуть призвести до суттєвого пошкодження металу. Щоб запобігти виникненню цих проблем, потрібне своєчасне фарбування дверних прорізів автомобіля. Послуга в Києві є досить популярною. Тому її можна замовити в багатьох місцях, але отримати по-справжньому високу якість у поєднанні з нормальною вартістю можна далеко не завжди. Наш автосервіс пропонує таку комбінацію всім клієнтам без винятку. Крім цього можна розраховувати на грамотні консультації, які допомагають розібратися в тонкощах, ухвалити правильне рішення.

Відмінності професійного фарбування дверних прорізів машини

фарбування-дверних-прорізів-автоДверні прорізи багатьом можуть здатися не найважливішими елементами машини. Але насправді стежити за ними треба дуже уважно, тому що там може накопичуватися бруд, пил і волога. Всі ці фактори здатні негативно вплинути на цілісність. Якщо не буде надійного шару ЛФП, можуть початися проблеми з корозією, які без своєчасного втручання призводять до сумних наслідків. Тому, якщо водій виявить проблеми у відповідних місцях, потрібно звернутися до професіоналів для проведення робіт з фарбування. Це досить складний процес через специфічне розміщення об'єкта обробки. Але наші фахівці готові виконати всі роботи максимально професійно та надійно.

Фарбування може проводитися в різних ситуаціях, серед яких заміна прорізів, відновлення після ремонту, усунення потертостей від активної експлуатації. Локальне фарбування від професіоналів має масу відмінностей, серед яких можна відзначити:

  • Ретельну підготовку поверхні за всіма сучасними стандартами перед проведенням робіт.
  • Використання тільки якісних фарбових матеріалів від перевірених виробників.
  • Дотримання технології, що гарантує досягнення ідеального результату.

Попередньо, якщо виникає необхідність, проводяться роботи з вирівнювання поверхонь дверних прорізів. Цим займається професійний рихтувальник. Після відновлення починається обробка поверхні та безпосереднє фарбування. Воно дає змогу надійно захистити поверхню дверних прорізів від різноманітних негативних впливів ззовні, забезпечити їхній привабливий зовнішній вигляд.

Фарбування дверних прорізів автомобіля в Києві

Якщо виникла потреба в замовленні цієї послуги в столиці, важливо звернутися до перевірених професіоналів. Такий підхід стає гарантією ідеальної якості, виконання всіх робіт на високому рівні надійності. У процесі наші співробітники застосовують тільки професійне обладнання, яке доповнюється високоякісними матеріалами. Усі фарби сертифіковані, мають підвищену стійкість до різноманітних зовнішніх чинників. Тому фарба не вигорятиме, не стиратиметься в процесі активної експлуатації дверей.

Завдяки повному дотриманню технології гарантується довговічність і висока якість. На виконані роботи надається гарантія якості, що стає черговою перевагою для клієнтів. До решти можна відзначити професійні консультації, персональний підхід і адекватні ціни.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00