спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна подушки двигуна в авто

 

Заміна подушки двигуна є послугою, для якісного виконання якої потрібне відповідне обладнання. Не можна допускати некваліфікованого втручання в цьому випадку, щоб не нашкодити транспортному засобу. Бажано звернутися до перевіреної СТО, яка має в своєму розпорядженні потрібні ресурси, а майстри мають великий досвід. Це стане гарантією ефективності та надійності, а подушка буде встановлена за всіма нормами, відповідно буде адекватно відпрацьовувати всі вібраційні навантаження.

Особливості проведення заміни подушки двигуна

заміна-подушки-двигунаПроцес має масу нюансів, що висуває особливі вимоги до проведення робіт. Двигун автомобіля має працювати плавно, м'яко. Не повинно бути стороннього скреготу і різноманітних вібрацій. Якщо двигун працює коректно і в повній відповідності з основними стандартами, гарантується збереження несучих систем і компонентів мотора. Тому двигун в автомобілях закріплюється на рухомих опорах. Для цього використовуються спеціальні гумові подушки, за допомогою яких частково поглинається вібрація від функціонування. Завдяки цьому вдається уникнути виникнення істотних проблем, коли машина їде не дуже якісною дорогою.

Основні ознаки виходу з ладу подушки двигуна:

  • вібрація кузова, яка змінюється залежно від режиму роботи двигуна.
  • сторонні звуки з-під капота під час гальмування і розгону.
  • удари по кузову в передній частині автомобіля під час їзди нерівною дорогою.

З часом гума подушки двигуна може втратити свої основні властивості. Цьому сприяє постійний негативний вплив з боку бруду, масел, низьких температур та інших негативних факторів. Процес старіння прискорюється, через що гума може стати непридатною. Це може статися в різний час, але в будь-якому разі потрібна заміна. На терміни зношування впливає модель автомобіля, стиль їзди, якість дорожнього покриття і багато інших нюансів. Найчастіше заміна потрібна, коли подушка просто рветься або відбувається відклеювання гуми від спеціальної підошви з металу.

Заміна подушки двигуна в Києві

Щоб зробити заміну швидко і якісно в столиці, треба звернутися до сервісного центру. Своєчасне проведення робіт гарантує, що не виникне більш серйозних несправностей двигуна. Тільки досвідчений професіонал зможе провести діагностику і безпосередню заміну. Перевірений сервіс гарантує високу швидкість виконання робіт без втрати якості, адекватні ціни, попередні консультації та просто комфортні умови. Після заміни двигун буде захищений від негативних вібрацій.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00