спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт системи охолодження авто в Києві. Діагностика.

 

Деталі двигуна під час руху піддаються нагріванню, і для того, щоб підтримувати його оптимальну температуру, використовується охолодження двигуна. Система охолодження – пристрій багатокомпонентний, і нерідко її складові частини виходять з ладу. Як проводиться ремонт системи охолодження і якими способами відбувається її обслуговування (заміна антифризу, чистка системи і мийка радіатора) - про це докладніше.

phone (096) 941-53-96 Безкоштовна консультація з майстром

Ремонт системи охолодження в питаннях і відповідях

 

ремонт-системи-охолодження-в-києвіЯкі вузли та агрегати містить рідинна система охолодження?

Автомобільна система охолодження охоплює безліч комплектуючих: водяний насос (помпа), патрубки, радіатор, розширювальний бачок, термостат та інші. Відповідно, несправності системи охолодження можуть торкнутися кожної з цих деталей.

 

Як діагностувати самостійно, що система охолодження несправна?

   Є кілька ознак, за якими ви можете зрозуміти, що час звернутися до надійного автосервісу для діагностики системи охолодження:

 • Якщо рідина витікає назовні - цілком імовірно, що протікає або насос, або сам радіатор, або вузли з'єднання в системі охолодження. У такому разі заміна помпи (насоса) або іншого обладнання, що протікає, допоможе розв'язати проблему.
 • Протікання всередині системи - ознака того, що зіпсувалася прокладка циліндра або ущільнювач холостого ходу.
 • Якщо ви відзначаєте, що двигун постійно перегрівається або опалювальне обладнання погано функціонує, варто під'їхати до СТО в Києві та провести ремонт системи охолодження.

 

Що може зламатися в системі охолодження авто?

   Передусім зношуванню піддаються елементи ущільнювачів, і їхня своєчасна заміна допоможе уникнути проблем із двигуном. Також спричинити проблеми може невідповідний тип охолоджувальної рідини або неправильна її концентрація - в цьому разі знадобиться повна заміна антифризу.

 

   Механічні пошкодження також можуть бути причиною виходу з ладу системи охолодження: тріщини в блоці циліндрів можуть призвести до несправності. У такому разі знадобиться заміна пошкоджених частин і ремонт системи охолодження автомобіля - в Києві це цілком можливо і доступно. Тріщини можуть утворитися і в радіаторі. Така поломка іноді усувається за допомогою спеціальних герметиків, але за істотних дефектів призводить до необхідності заміни радіатора авто.

   Засмічення радіаторів також призводить до поломок, тому регулярне очищення системи охолодження та її частин може стати панацеєю, якщо ви хочете уникнути заміни радіатора.

 

Яка ціна на послуги з ремонту системи охолодження?

   Цінова політика може змінюватися від СТО до СТО. До того ж, вона залежить від того, якого роду роботи проводитиме майстер. Так, ціна заміни помпи відрізнятиметься від вартості заміни старих ущільнювачів і прокладок, до того ж не забувайте про діагностику і способи її проведення.

   Якщо ви хочете отримати якісні послуги за низькою ціною із заміни радіатора або заміни прокладок, діагностики та ремонту датчиків або термостата, на автосервісі Тайр Ленд ви точно зможете відремонтувати систему охолодження вашого авто за вищим класом.

 

 

Заміна антифризу та інші послуги з обслуговування системи охолодження

 

Що потрібно робити, щоб зберегти працездатність системи охолодження на тривалий час?

   Відповідь на це питання криється в досить простих діях:

 • Слідкуйте за рівнем охолоджувальної рідини в системі. Також здійснюйте заміну охолоджувальної рідини за графіком - його вказують виробники в керівництві з експлуатації авто. Порушувати періодичність заміни антифризу не варто, якщо ви хочете, щоб рівень рідини був відповідним для нормальної роботи системи.
 • Не забувайте під час планових ТО міняти помпу, а також проводити діагностику системи охолодження і контроль натягу ременів приводу.
 • Промивання охолоджувальної системи обов'язкове хоча б раз на рік! Чистка радіаторів може проводитися і частіше, якщо ціна заміни радіатора охолодження в Києві вам безумовно не до душі.

 

Чи є точні терміни заміни антифризу?

   Кожен виробник ставить свої терміни, але загалом середній термін заміни - кожні 2-3 роки.

 

Який антифриз заливати і за якою ціною його купити?

   Ідеальний варіант - це заміна антифризу на той самий, який був залитий на заводі, але, якщо його ціна занадто висока або немає можливості знайти той самий тип, краще використовувати рідини з маркуванням G. Досвідчений майстер підкаже Вам, який саме тип підходить для вашого автомобіля - антифриз G11, G12 або G13. Ціна концентрату антифризу нижча, ніж готового, і його швидко можна розбавити дистильованою водою, а вартість готового розчину буде нижчою.

 

Як зрозуміти, що настав час провести заміну охолоджувальної рідини і яка ціна такої послуги?

   Усе просто: заміряйте рівень антифризу в розширювальному бачку під капотом і оцініть його чистоту - якщо рівень заливки нижчий за норму або сама рідина має вкраплення - час провести заміну. Щодо того, скільки коштує замінити тосол, ціна невисока, а її коливання можуть бути спричинені необхідністю провести одночасно діагностику і промивання системи.

 

Чи обов'язково потрібне промивання охолоджувальної системи?

 

  Краще, звичайно, провести її під час кожної заміни антифризу. Але якщо в охолоджувальній рідині під час зливу були сліди масла і забруднень, промити систему охолодження потрібно обов'язково. Якщо ж антифриз залишався чистим, ви можете відмовитися від промивання.

 

   Система охолодження - важлива вузлова частина автомобіля. За її справності двигун буде позбавлений перегріву, а в салоні буде комфортно перебувати в холодну пору року.

 

Грамотне обслуговування і ремонт системи охолодження за сучасними стандартами

remont-sistemi-ohlazhdenia

  Система охолодження - важлива система в транспортному засобі, для обслуговування і ремонту якої доцільно звернутися до досвідчених професіоналів. Наша СТО має в своєму розпорядженні для цього потрібні ресурси, все необхідне обладнання та кваліфікованих фахівців. Якщо система перестає нормально виконувати свої безпосередні функції, можуть виникнути додаткові проблеми з автомобілем. Наприклад, у кілька разів скорочується ресурс запчастин і вузлів, охолоджувальна система починає швидко приходити в непридатність. Не можна допускати перегрівів, тому що вони негативно впливають на стан автомобіля. У разі їх виявлення потрібна професійна діагностика, яка допоможе виявити всі проблеми, ухвалити адекватні рішення для усунення несправностей.

 Кваліфікований ремонт є виконанням послідовних робіт. Можуть замінюватися окремі елементи системи або ремонтуватися відповідно до регламенту та основних потреб. За допомогою якісної діагностики системи охолодження вдається знайти навіть приховані дефекти і проблеми. У процесі для цього використовується спеціальне обладнання від сертифікованих виробників.

 

Де виконати ремонт і обслуговування системи охолодження в Києві?

Якщо потрібно отримати гарантію якісного обслуговування і ремонту системи охолодження авто, звертайтеся до нас. Автосервіс Тайр Ленд має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для забезпечення ідеальних умов для кожного окремого клієнта. Можна розраховувати на такі переваги, як:

·       Персональний підхід, який дає змогу забезпечити ідеальну якість виконання робіт у кожному окремому випадку.

·       Використання найкращих інструментів, обладнання.

·       Офіційна гарантія якості на всі виконані роботи.

·       Чесні ціни тощо.

Завдяки всьому цьому кожен клієнт без винятку зможе отримати найкраще обслуговування в цьому сегменті за порівняно невеликих витрат. Професіонали надають цілий комплекс робіт, якість яких не піддається жодним сумнівам. Можна розраховувати на комфортне обслуговування, яке передбачає професійні консультації, підказки з питань, що цікавлять, можливість на початковому етапі ознайомитися з розцінками. Довірте нам своє авто і ми зробимо обслуговування системи охолодження за адекватною вартістю. Буде це заміна помпи, радіатора, чистка або мийка радіатора зі зняттям.

Поширені запитання

 • Коли потрібний ремонт системи охолодження?
  • Якщо є витоки антифрізу, вихлопні гази мають білий колір, перегрівається двигун, погано працює пічка - варто якомога швидше звернутися на СТО.
 • Скільки коштує апаратне промивання системи охолодження?
  • Апаратне промивання системи охолодження коштує приблизно 4500грн. В вартість входить новий антифріз, вода та промивочна рідина.
 • Що входить у обслуговування системи охолодження?
  • До складу робіт з технічного обслуговування системи охолодження двигунів входять контроль температури, рівня охолоджуючої рідини та герметичності системи, зовнішнє чищення радіатора, перевірка стану ущільнень водяного насоса, промивання системи охолодження, перевірка справності дії термостата та датчика температури.

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалерея 

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00