спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна гальмівних барабанів в авто з гарантією якості

 

Заміна гальмівного барабана в автомобілі є послугою, яку рано чи пізно потрібно буде виконати. Якщо використовувати машину постійно, ресурс гальмівного барабана вичерпається. Не можна буде далі експлуатувати авто в такому стані. Тому треба за виявлення характерних ознак несправностей звертатися до професіоналів. Це дасть змогу швидко провести роботи із заміни. Наш автосервіс має для цього потрібний досвід, інструменти та інші ресурси, що гарантує бездоганну якість виконання всіх робіт.

Основні особливості заміни гальмівного барабана

заміна-гальмівного-барабанаЦей елемент безпосередньо впливає на безпеку і комфорт водіння. Гальмівний барабан - це частина гальмівної системи, без якої неможливе ефективне гальмування. Якщо він знаходиться в поганому стані, треба терміново провести заміну, тому що експлуатація автомобіля стає небезпечною. Виготовляється конструкція зі спеціального металу. Під час натискання на гальмівну педаль змінюється тиск гальмівної рідини. Рідина діє на колодки, які стискають основу барабана. Результатом усього цього стає припинення обертання колеса. На термін експлуатації гальмівного барабана впливає кілька факторів, серед яких модель транспортного засобу, стиль водіння тощо.

Коли починаються проблеми під час зупинки, збільшується гальмівний шлях - це привід задуматися над зверненням до професіоналів. Можливо, гальмівні барабани потрібно замінити. Щоб точно встановити це - потрібно звернутися до фахівців для проведення діагностичних робіт. Вони допоможуть встановити причину несправності, стан вузла. Якщо він зносився - проводиться заміна. Водночас важливо використовувати якісні запчастини, які підбираються майстрами під конкретний тип автомобіля.

Використовувати машини з несправними гальмами небезпечно. Тому треба своєчасно проходити ТО, щоб не проґавити момент проведення обов'язкової заміни. Бажано застосовувати для цього запчастини відомих виробників, які ідеально підходять під конкретну модель авто. Процес вибору запчастин треба довірити професіоналам, які гарантують ідеальну точність підбору. Важливою особливістю стає і комплексне надання послуги.

Заміна гальмівних барабанів у Києві

Звернутися в столиці можна до різних фахівців, як приватних майстрів, так і сервісів. Наша СТО є ідеальним варіантом з об'єктивних причин. До головних переваг проведення такої заміни у нас можна віднести:

  • Висока кваліфікація кожного співробітника.
  • Наявність великої кількості запчастин під різні авто.
  • Надійне обладнання.
  • Індивідуальний підхід.
  • Найчесніші ціни.

Такий формат роботи гарантує, що гальмівні барабани буде замінено максимально швидко, та ще й з офіційною гарантією якості. Вона видається як на проведення робіт, так і на запчастини. Тому можна розраховувати на повноцінне обслуговування, рівних якому немає в столиці. У цьому зможе переконатися кожен клієнт. Адекватна вартість доповнює список переваг.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00