спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна ПНВТ у Києві

 

Паливний насос високого тиску є важливим елементом двигуна, за допомогою якого забезпечується подача палива. Процес експлуатації може пошкоджувати його поступово. Під час збільшення зношування робота насоса може виявитися неможливою. Відповідно, паливо не буде нормально надходити в силову установку. Є ймовірність виникнення проблем через пошкодження деталей вузла. Пошкодження можуть бути механічними. Ремонт допомагає далеко не завжди, через що заміна ПНВТ стає оптимальним розв'язанням проблем. Щоб виконати її максимально якісно і професійно, потрібно мати досвід і спеціальне обладнання. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, які гарантують високу якість, швидкість виконання робіт і безліч інших подібних переваг.

Специфіка несправності ПНВТ двигуна і особливості заміни

Є низка ознак, які можуть свідчити про виникнення несправностей насоса. Серед найпоширеніших можна відзначити:

  • Виникнення проблем у процесі запуску мотора.
  • Збільшення витрат масла.
  • Вихлоп стає більш задимленим.
  • Потужність машини скорочується.
  • Двигун починає занадто сильно шуміти в процесі роботи і постійно перегріватися.

Серед основних причин пошкодження насоса можна відзначити низьку якість палива на деяких заправках. Якщо в паливі присутня велика кількість різноманітних домішок, можуть виникати проблеми із засміченням. Будуть швидше в такому разі зношуватися плунжери. Якщо в паливі є не тільки забруднення, а й вода, є ризик виникнення корозійних процесів у металевих компонентах ПНВТ. Якщо такі проблеми було виявлено, потрібна професійна заміна.

Попередньо важливо провести діагностику для точного встановлення несправності. Після діагностики проводиться огляд насоса. Якщо фахівець бачить, що його основні елементи не підлягають відновленню, ухвалюється рішення щодо заміни. У нашому автосервісі для цього є потрібні ресурси і компетентні професіонали, готові впоратися із завданням практично будь-якого рівня складності.

Заміна ПНВТ (паливного насоса високого тиску) на СТО Тайр Ленд

Якщо власник автомобіля помітив виникнення характерних ознак несправності ПНВТ, треба звернутися до перевіреного сервісу для точного встановлення проблеми. У столиці працює багато сервісів і майстрів, що може спровокувати виникнення деяких труднощів під час здійснення вибору. Щоб їх уникнути, треба сміливо звертатися до нас. Автосервіс має великий досвід, знання, потрібні технічні можливості.

Практично на будь-якій моделі і марці авто може бути швидко і надійно проведена заміна ПНВТ. У процесі використовуються тільки високоякісні деталі та витратні матеріали, що позитивно впливає на якість подальшої експлуатації. Вартість водночас приємно дивує доступністю. На попередньому етапі можна ознайомитися з розцінками, провести їх порівняння, ухвалити правильне рішення щодо доцільності замовлення послуги. Офіційна гарантія якості на запчастини, що використовуються, і виконані роботи стає додатковою перевагою, отримати яку може кожний наш клієнт без винятку. Забезпечується також і комфортний сервіс.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00