спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна бензонасоса (паливного насоса) в Києві

 

Заміна бензонасоса в СТО з великим досвідом гарантує ефективність, високу якість обслуговування та інші переваги.

Бензонасос є дуже важливою частиною паливної системи в будь-якій машині. Завдяки йому забезпечується повноцінна подача палива в мотор. Якщо насос ламається, треба звернутися до фахівців для визначення масштабів пошкодження. Якщо вони занадто великі і неможливо виконати ремонтні роботи, доведеться зробити заміну. У нашому автомобільному сервісі для цього створено ідеальні умови, скористатися якими зможе кожний охочий без особливих труднощів за адекватними цінами.

Заміна бензонасоса (в бензобаку і підвісного): особливості та основні відмінності

заміна-бензонасоса-автомобіляБензонасос може перебувати безпосередньо в баку, а також бути підвісним. Кожен варіант має свої унікальні особливості. Незалежно від конкретного типу насоса треба звертатися до професіоналів з відповідним досвідом. Головним елементом цього вузла вважається діафрагма, яка здійснює перекачування палива між різними порожнинами насоса. Якщо цей механізм зноситься або пошкодиться, автомобіль перестане нормально заводитися. Якщо виникають якісь проблеми, треба звернутися до професіоналів для проведення діагностичних робіт. Чим швидше їх буде проведено, тим точніше і швидше вдасться визначити несправність, провести всі роботи з усунення.

Коли немає змоги відремонтувати бензонасос, треба звернутися до професіоналів для заміни. У нашій СТО гарантується висока якість таких послуг для будь-якої марки і моделі транспортного засобу. Вартість можна дізнатися на попередньому етапі тільки приблизно. Остаточну ціну зможе озвучити фахівець тільки після проведення огляду автомобіля, виконання необхідних діагностичних робіт.

Насос може бути електричним і механічним. Незалежно від цього є низка ознак, на які потрібно звертати увагу для своєчасної ідентифікації проблеми. Серед основних ознак пошкодження можна відзначити:

  • Значну втрату потужності автомобіля, яка відбувається без видимих причин.
  • Автомобіль починає рухатися ривками, постійно глухне.
  • З бака виходить сторонній скрип, неприємний шум.
  • Виникають проблеми під час заведення автомобіля, навіть за прогрітого мотора.

Якщо водій виявить такі проблеми, треба звернутися до компетентних професіоналів. Такий підхід допоможе точно виявити проблему, провести всі необхідні роботи з її усунення. Несправності різноманітних деталей також можуть спровокувати неправильну роботу насоса. Тому треба обов'язково провести роботи з діагностики.

Заміна бензонасоса в Києві

Якщо хочеться отримати офіційну гарантію якості на виконані з заміни бензонасоса роботи, варто звернутися до нашого автомобільного сервісу. Ми пропонуємо комфортні умови, професійні консультації, адекватні ціни для всіх клієнтів. У процесі використовуються тільки високоякісні запчастини, які уважно підбираються під конкретну модель транспортного засобу. Консультація з професійними менеджерами допоможе розібратися в нюансах на попередньому етапі, дізнатися попередньо вартість і всі інші нюанси. СТО має в своєму розпорядженні потрібні можливості для по-справжньому якісної заміни бензонасоса.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00