спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна радіатора охолодження двигуна в Києві

 

Заміна радіатора двигуна в автомобілі повинна неодмінно проводитися тільки кваліфікованими майстрами.

Заміна радіатора двигуна може знадобитися в різноманітних ситуаціях. Незалежно від причини несправності треба звернутися до досвідчених фахівців, у яких є потрібне обладнання для проведення діагностичних робіт, безпосередньої заміни. Наша СТО має в своєму розпорядженні все це, гарантує клієнтам індивідуальний підхід, чесні ціни та безліч інших переваг.

Особливості заміни радіатора охолодження

заміна-радіатора-охолодженняДля повноцінної роботи транспортного засобу кожна система відіграє важливу роль. Охолоджувальна система неймовірно важлива, тому що завдяки їй вдається довести до ладу температуру двигуна, захистити його від перегріву і неприємних наслідків. Радіатор вважається основною частиною цієї системи. У разі його пошкоджень, які унеможливлюють проведення ремонтних робіт, треба звернутися до компетентних професіоналів для проведення робіт із заміни.

Радіатор охолоджує рідину, яка не дає перегріватися мотору. Він може забитися брудом, пилом та іншими подібними частинками. У такому разі потрібне очищення і промивка системи охолодження. Але іноді радіатор сильно забивається або просто ламається, що призводить до необхідності проведення термінової заміни. Можна придбати новий радіатор під конкретну модель автомобіля, якщо звернутися до нашого сервісного центру.

Можна виділити кілька основних категорій несправностей, які виникають в роботі радіатора. Серед них можна відзначити засмічення серцевини, виникнення нальоту, появу протікання всередині радіатора через порушення герметичності. Серед основних ознак появи несправностей можна відзначити:

  • Перегрів мотора, збільшення в основних робочих режимах допустимих показників температури.
  • Протікання рідини із системи охолодження.
  • Переохолодження мотора.

Протікання бувають внутрішніми і зовнішніми. Визначити їх можна за виникненням специфічного запаху охолоджувальної рідини або за слідами, які нескладно помітити неозброєним оком. Внутрішні протікання характеризуються виникненням білого диму, який починає активно валити з вихлопної системи. Також охолоджувальна рідина може проникати всередину системи змащення двигуна.

У разі виявлення несправностей потрібно звернутися до професіоналів, які зможуть зробити заміну з гарантією якості. Від його надійного функціонування залежить ефективність роботи всієї системи охолодження і відповідно автомобіля. Експлуатація автомобіля зі зламаним радіатором загрожує різноманітними наслідками. Серед них можна відзначити перегрів мотора, зниження ресурсу основних систем.

Заміна радіатора двигуна в Києві

Якщо водій виявив проблеми з роботою відповідного елемента системи охолодження, треба звернутися до професіоналів для проведення робіт із заміни. У Києві існує безліч варіантів для звернення до приватних майстрів або в сервісні центри. Наш автомобільний сервіс має в своєму розпорядженні потрібний досвід, інструменти, в штаті працюють кваліфіковані фахівці. Все це гарантує швидке і надійне проведення всіх необхідних робіт. Можна розраховувати на швидку діагностику, яка дасть змогу дізнатися точно про всі несправності радіатора. Після цього буде обрано новий радіатор під конкретне авто, проведено його заміну.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00