спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Регулювання клапанів двигуна в Києві

 

Регулювання клапанів двигуна в автомобілі є поширеною послугою, яку треба проводити час від часу. Між розподілвалом і клапанним механізмом є теплові проміжки, які періодично потрібно перевіряти, налаштовувати. Це забезпечує повноцінну роботу мотора. Бажано звернутися для проведення таких робіт до перевіреного автосервісу, щоб отримати гарантію точності, якості та інші важливі переваги.

 

Особливості проведення регулювання клапанів

Існує регламент, відповідно до якого треба періодично проводити регулювання. Все залежить від конкретного типу силової установки. Варіюватися показники можуть у межах від 50 до 100 тисяч кілометрів пробігу. Існує маса факторів, які безпосередньо впливають на стан клапанів і всього мотора. Серед них можна відзначити манеру їзди, вид пального, наявність додаткового обладнання та багато іншого. Якщо в автомобілі встановлено ГБО, перевірка проміжків проводиться зазвичай раніше.

регулювання-клапанівЄ кілька ознак, які свідчать про наявність проблем у роботі клапанів. Серед основних можна відзначити:

  • Проблеми із запуском мотора, як холодного, так і гарячого.
  • Підвищується рівень витрат палива.
  • Параметри потужності двигуна скорочуються і т.д.

Якщо використовується ГБО, а також через агресивну манеру їзди можуть виникнути додаткові проблеми. Клапани в такому разі можуть сильно постраждати. Якщо виявлено певні симптоми, треба звернутися до фахівців. Досвідчені професіонали допоможуть налаштувати все за стандартами якості та надійності.

Двигун, коли працює, нагрівається, через що деталі можуть трохи розширюватися. Клапани є дуже важливим елементом газорозподільної системи. Проміжок у них має відповідати певним стандартам. Якщо відбуваються зміни проміжків клапанів, двигун починає працювати некоректно. Тому необхідне правильне і своєчасне регулювання. Якщо під час його проведення припуститися помилок, є ризики скоротити потужність мотора і підвищити витрати палива.

Проведення регулювання клапанів авто в Києві

Практично в кожному автомобілі час від часу потрібно проводити регулювання клапанів. Важливо звернутися до досвідчених фахівців із сучасної СТО, які мають знання і навички. Це дасть змогу розраховувати на точне виконання робіт за адекватною ціною, попередні консультації та безліч інших переваг. Процедура коштує недорого, але є по-справжньому потрібною для двигуна. Регулювання проміжків клапанів на нашій СТО за найкращою вартістю. Телефонуйте!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00