спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Локальне фарбування деталей авто - вигідно та швидко

 

Локальне фарбування деталей автомобіля належить до категорії поширених малярських послуг. За допомогою такого фарбування можна поновити окремі елементи транспортного засобу. Важливо звертатися до перевірених професіоналів, які використовують сучасне обладнання, якісні матеріали. Під час фарбування деталі авто можна розраховувати на якість, надійність та оперативність наших співробітників. Сервісний центр працює у Києві на основі унікальних стандартів якості. Попередня консультація та індивідуальний підхід допоможуть розібратися у нюансах, знайти ефективне розв'язання будь-якої проблеми.

 

Специфіка локального фарбування деталей автомобіля

локальне_фарбування_автоУ різних частинах автомобіля можуть з'являтися дефекти у вигляді подряпин, сколів та інших пошкоджень. Немає сенсу фарбувати весь кузов, коли можна усунути окремий дефект. Сучасні технології дають змогу точно підібрати колір та тон. Після завершення фарбування неможливо буде відрізнити оброблене місце від решти кузова. Зазвичай ця послуга надається, коли пошкоджується до тридцяти відсотків поверхні конкретної деталі. До головних переваг локального фарбування можна віднести:

  • Економія часу.
  • Невисока вартість.

Але отримати повний набір переваг можна лише, якщо звернутися до досвідчених майстрів. Варто утриматися від співпраці із приватними фахівцями. Самостійно також не варто виконувати такі роботи, тому що потрібна якісна підготовка, наявність спеціального обладнання, великого вибору лакофарбових матеріалів.

За допомогою локальної методики можна усунути потертості, подряпини та інші дефекти. Це ефективний варіант без істотних тимчасових та фінансових витрат відновити цілісність конкретної деталі кузова машини. Завдяки сучасним технологіям можна зберегти оригінальне заводське покриття в максимально можливому обсязі. Додатковою перевагою стає захист від корозійних процесів. Якщо проігнорувати невелику подряпину, через деякий час вона може перетворитися на значну проблему. Згодом корозія поширюватиметься, що може призвести до необхідності проведення дорогих робіт або навіть до повної заміни деталі. Тому локальне фарбування, зроблене без зволікань, стає просто ідеальним вибором. Тим більше, все можна зробити оперативно.

Локальне фарбування деталей авто в Києві

Якщо виникла потреба у замовленні такої послуги, можна звернутися до нашого сервісу. Кваліфіковані маляри, які мають великий досвід, можуть гарантувати точність виконання робіт. Попередньо проводиться огляд. Якщо проблему можна розв'язати локальним фарбуванням кузовної деталі, вона буде застосована.

У процесі використовують надійне обладнання, фарби від перевірених брендів. Попередня підготовка поверхні дає змогу забезпечити ідеальні умови, щоб фарба лягла якнайкраще. Звернутися до нашого центру можна різними способами. Попередня телефонна консультація допоможе розібратися в нюансах, вибрати зручний час для відвідування сервісу. Ми готові запропонувати найчесніші умови та високий рівень обслуговування.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00