спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт стартера автомобіля

 
Стартер є важливим елементом автомобіля, за допомогою якого відбувається запуск двигуна. Він може ламатися у найрізноманітніших ситуаціях. Важливо своєчасно звернутися до надійного автосервісу для здійснення ремонтних робіт. Без справного стартера неможливо завести транспортний засіб. Наше СТО пропонує комфортні умови для клієнтів, найкращі ціни в Києві та безліч інших важливих переваг.
 

Особливості кваліфікованого ремонту стартера авто

Термін служби стартера залежить від багатьох факторів, серед яких експлуатаційні умови автомобіля, довкілля. Він складається з різних компонентів, серед яких колектор, якір, реле, тяги, щітки та інші. Ці компоненти можуть ламатися у різних ситуаціях. Щоб визначити причину виникнення несправностей, потрібно звернутися до фахівців для проведення діагностики. У нас є необхідне обладнання для якісної та точної діагностики, яка дозволяє встановити причини виникнення несправностей. Фахівці можуть оцінити видимі пошкодження та дефекти максимально швидко та точно. Деякі деталі можуть більше інших піддаватися негативним впливам ззовні. До них відноситься втулки, шестерні та інші. Головне на заміну придбати якісні деталі, що ідеально підійдуть під конкретну модель пристрою. Діагностика передбачає як візуальний огляд, а й перевірку електричних компонентів. Несправні деталі після проведення діагностичних робіт буде відновлено або замінено.
 
Зношування деталей стартера автомобіля може залежати від різних факторів, серед яких температурні перепади, підвищений рівень вологості, занадто активне тертя окремих компонентів і т.д. Щоб зрозуміти, що потрібно провести заміну, треба звернути увагу на такі ознаки несправностей:
 
  • Виникнення сторонніх клацань під час запуску двигуна.
  • Довго не вдається завести двигун.
  • Під час роботи стартер видає гамір.
Якщо одна з подібних ознак була виявлена, потрібно звернутися до професіоналів для проведення діагностики. Це дозволить обійтися ремонтом замість здійснення повної заміни стартера, що коштуватиме набагато дорожче.
 

Ремонт стартера у Києві

Отримати якісні послуги з ремонту дуже просто, якщо вибрати перевірений автосервіс. Наш відповідає найсучаснішим стандартам, пропонує високоякісні послуги на вигідних умовах. Фахівці проконсультують по всіх аспектах, допоможуть розібратися в особливостях ремонту, прийняти своєчасне рішення. У процесі використовуються найкращі інструменти, підбираються якісні деталі. На виконані роботи надається гарантія. Поки ремонтні роботи виконуватимуться у ретельно підготовлених умовах, клієнт зможе випити чашку гарячого напою, приємно провести час.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00