спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна клапанів двигуна в Києві

 

У двигуні автомобіля використовується безліч різноманітних компонентів, серед яких клапани. Вони можуть зноситися в умовах активної експлуатації, що призводить до необхідності проведення робіт із заміни. Це специфічний вид ремонтних робіт, довіряти виконання якого найкраще тільки перевіреним фахівцям з багажем досвіду за плечима. СТО Тайр Ленд заслужено вважається одним із найкращих варіантів у Києві, коли потрібна заміна клапанів двигуна. Штат повністю укомплектований кваліфікованими професіоналами, є найкраще обладнання для проведення робіт. Все це підкріплюється офіційною гарантією якості на запчастини, що використовуються, і виконані роботи.

Як здійснюється заміна клапанів двигуна?

заміна-клапанів-двигунаКлапани виконують дуже важливі функції, через що за ними треба уважно стежити. Мотор є своєрідним серцем транспортного засобу, кожному компоненту якого треба приділяти увагу. Клапани можуть бути впускними і випускними. Вони виконують конкретні функції, мають свої унікальні особливості. Відповідно заміну найкраще буде довірити компетентним професіоналам. Починається виконання робіт з проведення діагностики. Вона дає змогу точно визначити причину несправності, знайти ефективні способи її усунення. Процес заміни в сучасному автосервісі проводиться за допомогою спеціального стенду. На ньому розбираються окремі частини силової установки. Старі клапани знімаються, а на їхнє місце ставляться нові. Вкрай важливо грамотно їх підібрати під конкретну модель автомобіля, щоб гарантувати повну відповідність основним характеристикам. Клапани обов'язково мають ідеально підходити під конкретний тип мотора.

Після проведення заміни треба виконати їх регулювання, щоб забезпечити оптимальні робочі умови. Під кожен окремий автомобіль обирається своя стратегія заміни і регулювання, яка дає змогу розраховувати на оптимальний за всіма параметрами ефект. Серед основних переваг звернення до сучасного автосервісу можна відзначити:

  • Кваліфікований підхід до виконання всіх робіт із заміни.
  • Використання в процесі заміни тільки сертифікованих комплектуючих, якість яких гарантується на всі сто відсотків.
  • Роботи виконуються в ретельно підготовлених умовах за допомогою спеціалізованого обладнання. Це гарантує точність виконання кожної окремої процедури.

Замінені і грамотно відрегульовані клапани позитивно впливають на якість роботи двигуна, яка автоматично зростає відразу після виконання робіт. Двигун буде нормально заводитися і коректно працювати практично в будь-яких умовах, навіть найскладніших.

Заміна клапанів двигуна в Києві

Щоб отримати гарантію якісного виконання всіх робіт, треба звернутися до компетентних фахівців. СТО Тайр Ленд відповідає всім основним стандартам якості в даній сфері, має в своєму розпорядженні потрібне обладнання від найкращих європейських виробників, сертифіковані інструменти і все інше для досягнення поставлених цілей.

Заміна клапанів двигуна в автомобілі будь-якої марки і моделі в нашому сервісі гарантовано проходить в комфортних умовах. Професіонали готові проконсультувати клієнтів щодо основних моментів проведення робіт, створити найкращі умови і все інше. Серед наших основних пріоритетів можна відзначити якість і доступні ціни.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00