спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна прокладки піддона двигуна в Києві

 

Заміна прокладки піддона двигуна є досить затребуваною послугою, для замовлення якої доцільно звертатися до досвідчених професіоналів. Це дозволить розраховувати на адекватні умови, чесні ціни, швидке обслуговування та інші переваги. Досвідчені професіонали зроблять діагностику, виявлять всі основні проблеми.

Особливості заміни прокладки піддона в моторі автомобіля

У пристрої силової установки в машині важливе місце займає піддон двигуна. Це своєрідна ванна з моторним маслом, яке омиває всі основні вузли двигуна. Прокладка між корпусом (блоком) двигуна і піддоном забезпечує герметичність з'єднання.

заміна-прокладки-піддона-двигунаОсновні ознаки необхідності заміни прокладки піддона:

  • під моторним відсіком починають утворюватися масляні плями;
  • зниження тиску масла і рівня масла в двигуні.

У такому разі треба звернутися до компетентних професіоналів, які виконають роботи з діагностики, точно зможуть встановити причину проблеми. Найкраще звернутися до сучасного автомобільного сервісу, який пропонує оптимальні умови для всіх клієнтів. Якщо прокладка дійсно стала непридатною, її буде своєчасно і професійно замінено.

Роботи складаються з декількох основних етапів, кожен з яких має свої тонкощі. Насамперед знімаються основні елементи корпусу, щоб отримати доступ до прокладки. Потім знімається кріплення, замінюється прокладка, все виконується у зворотному напрямку. Важливо підібрати під конкретний автомобіль оптимальний вид прокладки від перевіреного виробника. Це дасть змогу розраховувати на повний набір необхідних характеристик, відповідність сучасним стандартам якості та надійності. Перевірений сервіс забезпечує використання якісних комплектуючих, точну діагностику і швидке виконання робіт.

Заміна прокладки піддона двигуна в Києві

Звернувшись до СТО Тайр Ленд можна розраховувати на якісне обслуговування, підказки досвідчених професіоналів на основних етапах і на багато іншого. У процесі використовуються надійні інструменти, найкраще обладнання. Фахівці підберуть також підкладку під конкретну модель транспортного засобу. Поки клієнт відпочиватиме, всі роботи будуть виконані з офіційною гарантією якості. До важливих переваг також можна віднести оперативність і оптимальне поєднання ціни та якості, що потішить кожного клієнта.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00