спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна куліси КПП в авто

 

Заміна куліси КПП в автомобілі проводиться, коли немає змоги обмежитися лише ремонтними роботами.

Заміна куліси КПП в автомобілі може знадобитися, якщо функціональність куліси перестала бути ефективною, з нею виникають різноманітні проблеми і труднощі. Наша СТО володіє всіма необхідними ресурсами для здійснення швидкої та якісної заміни за сучасними стандартами. На виконані роботи надається тривала гарантія якості. Додатковим плюсом стає висока швидкість і допомога на всіх основних етапах.

Кваліфікована заміна куліси КПП автомобіля

заміна-куліси-кппКоробка перемикання передач вважається дуже важливим механізмом у транспортному засобі. Важіль для перемикання передач, який також називається кулісою, за деяких несправностей можна відрегулювати. Якщо не вдається досягти потрібного результату, доведеться провести роботи із заміни. Важливо для цього звернутися до сучасного сервісного центру, в якому є кваліфіковані майстри, якісне обладнання та потрібні комплектуючі. Є кілька основних причин, які вказують на вихід з ладу куліси. Серед характерних ознак можна відзначити:

  • Збільшений хід важеля КПП.
  • Неправильне вмикання передач.
  • Мимовільне вимкнення передачі, яку було ввімкнено.
  • Дискомфорт під час здійснення перемикання.

Якщо водій виявив одну з таких ознак, доцільно одразу звернутися до сучасного сервісного центру. Такий підхід стає своєрідною гарантією досягнення потрібного результату. Зрозуміти, чи можна обійтися ремонтом, чи потрібна заміна вузла можна тільки після проведення діагностики за допомогою спеціального обладнання. Краще не намагатися робити це самостійно. Обумовлено це необхідністю мати певні знання і навички. Можна при невмілому втручанні тільки нашкодити транспортному засобу, через що потім доведеться виконувати більш дорогі і об'ємні роботи з ремонту.

Через несправність куліси не вийде нормально експлуатувати КПП. Якщо не провести своєчасну заміну, можуть пошкодитися інші компоненти, серед яких система зчеплення. Відповідно рівень витрат у майбутньому може кардинально зрости. У процесі заміни важливо використовувати тільки якісну кулісу, яка відповідає конкретній моделі автомобіля. Наші фахівці допоможуть зробити правильний вибір, придбавши оригінальні запчастини відповідної якості.

Заміна куліси КПП в Києві

У столиці працює безліч автомобільних сервісів і приватних майстрів, які пропонують таку послугу. Її якість, як і вартість, можуть сильно відрізнятися залежно від обраного місця. Тому треба звернутися до СТО, яка може гарантувати ідеальне співвідношення якості виконаних робіт і вартості. Наш автомобільний сервіс надає офіційну гарантію якості на всі виконані роботи, забезпечує індивідуальний підхід усім клієнтам.

Заміна буде проведена тільки після ретельної діагностики, яка унеможливить здійснення ремонтних робіт. Не варто зволікати із заміною, тому що в зворотному випадку можна зіткнутися з неприємними наслідками. Ми допоможемо підібрати якісну кулісу під актуальні запити, гарантуватимемо найкраще обслуговування в столиці.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00