спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення підігріву дзеркал

 

Підігрів дзеркал є дуже корисною функцією, яка дає змогу підвищити рівень комфорту керування автомобілем. Якщо в машині немає штатного підігріву відповідних компонентів, його можна встановити. Наш автосервіс пропонує найкращі для цього умови в усьому Києві, які зможе оцінити кожен клієнт.

Деякі особливості встановлення підігріву дзеркал

встановлення-підігріву-дзеркал-автоВодити автомобіль у погоду, коли йде сніг або дощ, не дуже зручно. Дзеркала не дають змоги бачити все, що відбувається за межами автомобіля. Але за допомогою підігріву виключається їх запітніння, налипання снігу або дощових крапель. Дзеркало, завдяки цій функції, залишатиметься сухим практично в будь-яких умовах, що позитивно впливає на безпеку і загальні показники комфорту.

Можна придбати і встановити універсальні нагрівальні елементи, але бажано встановлювати оригінальні вкладиші з обігрівом. Професіонали зроблять встановлення швидко, грамотно проклавши проводку до потрібних елементів автомобіля. Паралельно встановлюється кнопка для включення системи підігріву. Можна вибрати для неї практично будь-яке місце. У процесі використовуються спеціальні інструменти, які підвищують рівень точності та якості. Зазвичай у процесі виконання робіт знімаються бічні дзеркала, розбираються деякі компоненти дверей тощо. Проводиться проводка і підключається до штатної.

Встановлення підігріву дзеркал на авто в Києві

Щоб забезпечити повноцінні умови для використання дзеркал машини в будь-який час року, доцільно встановити на них підігрів. Можна зробити це за допомогою наших професіоналів. Автосервіс має великий досвід, знання, вміння та навички. Всі роботи виконуються компетентними професіоналами швидко і надійно, що гарантує бездоганні умови для експлуатації транспортного засобу в майбутньому. Таке встановлення в нашому сервісі стає можливістю вкласти кошти в свій комфорт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00