спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт та заміна проводки в автомобілі з гарантією якості

 
У сучасних автомобілях використовують велику кількість різноманітних приладів, живлення яких забезпечується за допомогою проводки. Проводка в автомобілях від відомих виробників відповідає всім стандартам надійності, має високий запас міцності. Але через якийсь час однаково можуть виникати проблеми в її експлуатації. Іноді проблеми з проводкою викликають незначний дискомфорт, тому що не дозволяють користуватися деякими звичними функціями. Але іноді виникає ризик для нормальної їзди. Щоб відновити працездатність машини, потрібно якнайшвидше звернутися до кваліфікованих професіоналів. У нашому СТО працюють досвідчені електрики, які ретельно знаються на своїй справі, гарантують високу якість та оперативність.
 

Ремонт та заміна проводки в автомобілі: відмінності та тонкощі

 

ремонт-проводки-авто
 
Багато водіїв знають, з чого складається їхній автомобіль, як у ньому все влаштовано. Але знання зазвичай є дуже поверхневими, через що краще не робити спроби самостійного усунення поломок. У такому разі можна лише нашкодити та посилити ситуацію. Особливо небезпечно лізти в проводку, яка вважається одним із найскладніших компонентів. Можна замовити відповідну послугу за вигідними цінами, не ризикуючи своїм автомобілем. Недостатньо мати поверхневі знання та подивитися у мережі якісь відео, щоб виконати роботи якісно. У більшості випадків все закінчується лише посиленням проблеми, через що все одно доведеться звернутися до сервісу. Але тепер доведеться витратити більше коштів на виправлення ситуації.
 
Ремонт проводки, а тим більше її заміна, вважаються досить складним різновидом робіт. Тому варто звертатися до сертифікованих професіоналів, які мають знання та потрібне обладнання. Завдяки ньому проводиться діагностика, що дозволяє точно виявити всі проблеми. Звернутися за обслуговуванням проводки необхідно, якщо почали з'являтися характерні ознаки поломки. Серед них можна відзначити погану роботу лампочок або їхнє повне відключення, наявність стороннього запаху всередині, ніби щось горить, швидка розрядка акумуляторної батареї, проблеми із запуском мотора і т.д. Якщо щось подібне буде виявлено, краще негайно звернутися до професіоналів. Чим раніше провести роботи, тим вища ймовірність повного та доступного відновлення. Діагностика передбачає перевірку напруги, якості заземлення, цілісності ланцюга тощо. Провести її можна лише за допомогою спеціального обладнання.
 

Ремонт та заміна проводки авто у Києві

Якщо виникли проблеми з машиною в столиці, можна сміливо звертатися до нашого автосервісу. Гарантуються такі переваги всім клієнтам:
 
  • Кваліфікована та точна діагностика, що дозволяє визначити конкретну проблему.
  • Використання сертифікованого обладнання, якісної проводки для заміни.
  • Гарантія якості на всі виконані роботи.
  • Чесна вартість послуг тощо.
Отримати кваліфіковану консультацію можна як на попередньому етапі, так і в процесі виконання робіт. Співробітники сервісу розкажуть, що саме спричинило поломку, які роботи для усунення проблеми потрібно провести. Ми працюємо за принципами відкритості та персонального підходу до клієнтів.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00