спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована заміна насоса гідропідсилювача керма (ГПК) і шлангів

 

Заміна гідропідсилювача керма і шлангів може знадобитися в різноманітних випадках. Якщо ГПК пошкоджується, виникають характерні проблеми з керуванням. Водій зможе виявити несправність самостійно. Після виникнення поломки треба відразу звернутися до перевіреного сервісу, щоб за допомогою кваліфікованої діагностики точно встановити причину проблеми. Паралельно із заміною насоса гідропідсилювача керма часто проводиться заміна шлангів. Це дає змогу відразу відновити цілісність і надійність всієї системи, зробити її експлуатацію знову по-справжньому безпечною.

Особливості заміни гідропідсилювача керма і шлангів

заміна-насоса-гпкШланги і трубки рульової системи виконують важливі функції. Через них під високим тиском подається рідина. Згодом вони можуть зноситися, що впливає на ефективність роботи підсилювача керма. Є кілька основних ознак, за якими можна визначити виникнення необхідності щодо проведення відповідних робіт:

  • Рівень рідини падатиме в бачку.
  • Насос ГПК починає сильно гудіти.
  • Виникають характерні проблеми з кермом, яке може провертатися з труднощами.
  • Під автомобілем виявляються плями масла.

У будь-якому разі треба звернутися до компетентних професіоналів, щоб вони провели діагностику відповідної системи та її основних елементів. Це дасть змогу точно виявити проблему, спланувати роботи з її ліквідації.

Заміна шлангів проводиться за стандартною схемою, коли зливається старе масло, від'єднуються всі датчики та основні шланги. На місце старих шлангів встановлюються нові, після чого масло знову заповнює систему. Заміна насоса гідравлічного підсилювача керма здійснюється фахівцем у ретельно підготовлених умовах. Тому не варто ризикувати автомобілем, виконуючи роботи самостійно або звертаючись до неперевірених майстрів. Ідеальним рішенням буде вибір надійної СТО в Києві, яка зарекомендувала себе з найкращого боку.

Заміна гідропідсилювача керма і шлангів у Києві

У столиці пропонується безліч варіантів для замовлення такої послуги. Пропонують її приватні майстри і спеціалізовані компанії. Від того, куди звернутися, залежить якість, надійність та інші фактори. Тому доцільно звертатися для заміни до сучасного автосервісу, що має потрібне обладнання, інструменти, знання досвідчених професіоналів і всі інші ресурси. СТО в Києві має це і багато іншого, що автоматично стає гарантією ідеальної якості.

У процесі заміни використовуються тільки якісні шланги і ГПК, який підбирається уважно під конкретну модель транспортного засобу. Всі роботи виконуються після проведення діагностики, що позитивно впливає на якість і точність. Водночас можна розраховувати на найадекватніші ціни в Києві, професійні консультації та комфортні умови для клієнтів, які можуть почекати на завершення робіт у сервісі.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00