спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна гальмівної рідини в Києві

 

Гальмівна система складається з безлічі компонентів. Якщо не стежити за станом спеціальної рідини в цій системі, можуть виникнути непередбачені проблеми. Заміна гальмівної рідини дає можливість їх уникнути. Головне для її проведення - звернутися до сучасного автосервісу. Ми пропонуємо комфортні умови для всіх клієнтів, використання якісних витратних матеріалів та інші переваги.

 

Важливість своєчасної заміни гальмівної рідини та її особливості

заміна-гальмівної-рідиниНа гальмівну рідину зазвичай лягає велике навантаження, особливо під час активної їзди містом. Часто доводиться гальмувати, через що продукти зношування гальмівної системи потрапляють у рідину. Накопичення вологи в системі від перепаду температур також призводить до небажаних наслідків. Дуже важливо використовувати якісну рідину від перевірених виробників, яка має оптимальні технічні характеристики. Якщо не провести заміну своєчасно, гальмівна рідина може не забезпечити потрібний тиск у системі, що може призвести до зниження ефективності гальмування. У рідину з часом проникає велика кількість маленьких частинок гуми та іржі. Вони потрапляють туди через пошкодження циліндрів та інших робочих компонентів. Розгерметизація системи призводить до того, що рідина може вилитися з системи. Гальмівна система потребує уваги та періодичного обслуговування.

Заміна гальмівної рідини виконується періодично, приблизно раз на рік, або ж залежно від пробігу автомобіля. Регламент заміни визначає виробник транспортного засобу. Також, щоб зрозуміти, коли прийде час заміни, можна придбати спеціальний прилад. Він дає змогу визначити відсоток води в складі рідини. Бажано періодично звертатися до професіоналів для проведення діагностики. Наші співробітники точно підкажуть, чи потрібно проводити заміну. У разі необхідності заміна буде виконана на належному, якісному рівні за адекватною вартістю. У процесі вибору гальмівної рідини потрібно враховувати тип автомобіля і його гальмівної системи. Для сучасних автомобілів зазвичай використовується рідина класу DOT 4 і DOT 5.1.

Заміна гальмівної рідини в Києві

Отримати гарантію оперативного і якісного виконання робіт дуже просто, якщо звернутися до перевіреного автосервісу. З нами буде легко отримати все це і багато іншого. Серед основних причин, за якими для заміни такої рідини звертаються до нас, можна відзначити:

  • Ретельний підбір якісної гальмівної рідини під актуальні запити.
  • Сертифіковані інструменти для проведення робіт.
  • Висока кваліфікація співробітників.

Практично в будь-якому автомобілі, незалежно від його марки, можна організувати професійну заміну гальмівної рідини завдяки нам. Сертифіковані матеріали і досвідчені співробітники є своєрідною гарантією якості, ефективного виконання робіт будь-якої складності. Робота виконується дуже якісно і на максимально вигідних для клієнта умовах. Замінити гальмівну рідину з прокачуванням, заміна може бути частковою або повною, апаратною або ручною. Приїжджайте і ви точно залишитеся задоволені.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00