спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна шківа колінвала

 

Шків колінвала є важливим елементом колінчастого вала, за допомогою якого здійснюється передача крутного моменту до інших компонентів двигуна. У деяких ситуаціях ця частина колінвалу може зноситися, через що буде потрібна заміна. Важливо регулярно проводити діагностику, щоб своєчасно виявити проблему, вжити заходів для відновлення.

Заміна шківа колінвала та її основні особливості

заміна-шківа-колінвала Цю деталь ремонтувати недоцільно. З цієї причини потрібна заміна в разі виявлення певних дефектів. Що раніше її буде зроблено, то менші наслідки будуть для всього двигуна. Існує безліч причин, через які відбувається зниження механічних якостей цієї деталі. Є низка ознак, які треба відстежувати для визначення несправності. Серед них можна назвати:

  • Виникнення тріщин у ремені.
  • Підвищений рівень вібрації від двигуна.
  • Протікання, яке вказує на герметичність сальника.
  • Руйнування матеріалу шківа.

Якщо водій виявив такі проблеми, необхідно звернутися до сучасного сервісу для підтвердження діагнозу та проведення відповідних робіт. Також треба знати, що у шківа можуть бути приховані дефекти.

Серед основних причин пошкоджень можна відзначити активну або неправильну експлуатацію, елементарне зношування деталі, несвоєчасне обслуговування. Якщо затягнути втулку занадто сильно, вона може пошкодитися. Брак якісного обслуговування призводить до того, що руйнуються окремі компоненти двигуна. На них негативно впливають різні вібрації та інші подібні фактори ззовні. У будь-якій ситуації, коли шків колінвала пошкодився, треба звернутися до компетентних професіоналів. Це дасть змогу отримати гарантію якості та надійності виконання всіх робіт із заміни.

Заміна шківа колінвала в Києві

Якщо треба отримати відповідну послугу в столиці, важливо звернутися до компетентних професіоналів. Бажано зробити це в сучасній СТО, де є необхідні умови для проведення всіх робіт. У такому разі можна розраховувати на проведення швидкої і точної діагностики, гарантію якості та багато іншого.

Процес починається з перевірки, розбирання компонентів, безпосередньої заміни. Коли всі роботи проведено, фахівці СТО проводять пробний запуск мотора, щоб перевірити адекватність його роботи. На всі виконані роботи надається офіційна гарантія якості від перевіреної СТО. Додатковою перевагою стає розумна ціна робіт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00