спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне перепинування роз'ємів в авто

 
Сучасні автомобілі є досить складними механізмами, в яких активно використовується різноманітна кількість елементів, у тому числі електронних. Перепинування роз'ємів є специфічною послугою, для отримання якої бажано звернутися до перевіреного СТО. Завдяки ній можна буде підключити різні дроти роз'ємами, встановити проблеми в електричних з'єднаннях та спланувати ефективне їх вирішення.
 

Що таке перепинування роз'ємів в автомобілі?

Для додаткової зручності з'єднання та роз'єднання проводів у процесі ремонту сучасні автомобілі оснащуються спеціальними роз'ємами. Завдяки ним різні пристрої стикуються між собою. Однак іноді виникають ситуації, коли дроти в роз'ємах не стикуються і потрібне їхнє перепинування.
 
Пристрої електрообладнання можуть мати різне розпинування у різних роках випуску автомобіля, конкретних норм щодо встановлення таких роз'ємів у різних автомобілях не існує. З цієї причини потрібно звертатися до професіоналів, щоб процедура перепинування пройшла успішно та досить швидко. Фахівці знаходять точну схему електричного роз'єму з досвіду ремонту або за допомогою спеціального довідника-каталогу електросистем автомобіля.
 
У роз'ємі існує безліч різноманітних виходів, кожен з яких виконує окремі функції. Щоб зберегти стабільне з'єднання електрокомпонентів, важливо довірити перепинування майстру, який має відповідні знання та досвід. Тоді процес перепинування пройде швидко, надійно та по-справжньому якісно. При діагностуванні проблеми підключення фахівець "продзванює" потрібні дроти і знаходить нестиковку з'єднань. Потім він робить перепинування роз'єму з використанням спеціального інструменту. Перепинування дозволяє відновити повноцінну роботу електричних з'єднань.
 

Замовити перепинування роз'ємів у Києві

У столиці послуга може надаватись майстрами різного рівня у багатьох районах. Вона досить специфічна, через що потрібен особливий підхід до виконання робіт. У нашому сервісі для цього є всі необхідні умови, що гарантує стабільно високу якість та інші переваги:
 
  • Використання сучасного обладнання.
  • Висока кваліфікація майстрів.
  • Адекватні ціни.
  • Гарантія якості та ін.
Завдяки такому підходу всі роботи виконуються своєчасно та максимально точно. У разі потреби кожен клієнт зможе отримати консультацію від грамотних співробітників сервісу. Вони розкажуть про нюанси та головні деталі проведення робіт.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00