спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна карданного вала

 

Карданний вал в автомобілі відіграє дуже важливу роль. Його окремі компоненти можуть вийти з ладу, що призводить до необхідності здійснення заміни карданного вала в цілому. Наші співробітники володіють для цього потрібним обладнанням, великим досвідом і навичками. Попередньо проводиться діагностика, яка дає змогу виявити всі дефекти. Заміна карданного вала проводиться за найкращими якісними стандартами.

Коли потрібна заміна карданного вала і його хрестовини?

заміна-карданного-валаРізноманітні навантаження постійно впливають на трансмісію в автомобілі. Крім механічного впливу, на термін експлуатації карданного вала впливає активність використання. Хрестовину іноді доводиться змінювати. Це деталь, за допомогою якої переноситься крутний момент від двигуна до коліс. Її застосування забезпечує продуктивність функціонування підвіски в різноманітних діапазонах. Вузол вразливий з різних причин, серед яких варто відзначити жорсткі умови експлуатації. Механічні впливи можуть бути занадто активні. Додаткові проблеми провокує негативний вплив з боку природних факторів. Можна відзначити кілька основних причин, через які потрібна заміна цього елемента:

  • Занадто велике зношування підшипників.
  • Пошкодження, спровоковане ударом.
  • Перевантаження в результаті занадто активної експлуатації.
  • Протікання мастила, яке зазвичай відбувається через погану герметичність сальників.

Заміна карданного вала потрібна, коли він зносився цілком. Але в багатьох випадках вдається обійтися заміною окремого компонента. Вартість залежить від марки і моделі автомобіля, деяких інших нюансів. У нашому сервісі можна отримати гарантовано якісні послуги для мікроавтобусів, легкових машин і позашляховиків. Під конкретний варіант вибирається якісна хрестовина, сертифікована за всіма стандартами. Попередня діагностика дає змогу точно визначити причини несправності та спланувати її усунення. Процедура є порівняно простою, але все одно краще звернутися до фахівців. Не варто ризикувати власним автомобілем, бо невміло проведені роботи можуть тільки погіршити становище.

Заміна карданного вала і хрестовини в Києві на СТО Тайр Ленд

У Києві працює чимало автосервісів із заміни карданного вала, серед яких важливо вибрати найнадійніший. Ми пропонуємо свої послуги, гарантуючи відмінну якість кожному клієнту. Можна приїхати до автосервісу, де фахівці проведуть діагностику карданного вала, виявлять всі несправності, усунуть їх. Заміна хрестовини карданного вала проводиться за допомогою спеціального інструменту і кращого обладнання, складається з комплексу заходів. Відносна простота процедури гарантує оперативність.

До основних переваг ремонту карданного вала на СТО Тайр Ленд можна віднести зручність для всіх клієнтів, використання для заміни тільки якісних хрестовин від перевірених виробників. Заміна кардана проводиться за унікальними стандартами в ретельно підготовлених умовах. На всі роботи ми надаємо розширену гарантію 12 місяців.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00