спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна масла в механічній КПП (МКПП)

 

Заміна масла в механічній КПП є поширеною послугою, для замовлення якої бажано звернутися до перевіреної СТО. У такому разі можна буде розраховувати на швидке і якісне виконання робіт у відповідності з усіма стандартами. Масло в коробці виконує роль мастильного матеріалу, який оберігає основні елементи від зношування та інших подібних проблем. Масло має певний термін використання, після закінчення якого потрібна заміна. Не рекомендовано виконувати її власними руками, тому що є ризик просто зіпсувати робочу рідину або відповідний вузол. Наймудрішим рішенням стає вибір надійної СТО в Києві, яка гарантує доступні ціни та найкраще обслуговування.

Основні особливості заміни масла МКПП

заміна-масла-мкппПроцес експлуатації транспортного засобу призводить до поступового погіршення характеристик робочої рідини. Трансмісійне масло буде потроху змінюватися, через що в якийсь момент може перестати виконувати основні функції. Ними вважається захист деталей і поверхонь, які труться, від зношування і пошкоджень. Якщо проігнорувати необхідність своєчасної заміни трансмісійної рідини, вона може почати пінитися. Це негативно впливає на стан коробки передач. Розпізнати наявність проблем можна за звуком шестерень. Рано чи пізно вони можуть просто зруйнуватися, що призведе до заклинювання вузла. Тому не можна пропускати заміну масла. У зворотному випадку є високий ризик того, що доведеться замовляти дорогий ремонт. Заміну бажано здійснювати в регламентовані терміни, які можуть змінюватися в різних ситуаціях. Але в будь-якому разі потрібно звертатися до кваліфікованих майстрів.

Є кілька основних критеріїв, за якими можна визначити необхідність проведення робіт із заміни трансмісійного масла. Серед них можна відзначити:

  • Кожні 50 тисяч км пробігу, якщо експлуатація авто здійснюється в нормальному режимі. Якщо їзда занадто інтенсивна, доведеться звернутися до фахівців приблизно на 15 тисяч км пробігу раніше.
  • У разі неправильно підібраного масла.
  • За наявності чорного нальоту в маслі КПП.

На терміни заміни впливає кілька факторів, серед яких марка і модель транспортного засобу, якість рідини. Професіонали допоможуть прийняти правильне рішення.

Заміна масла в механічній КПП в Києві

Щоб отримати повний набір важливих переваг такої послуги, важливо звернутися до перевіреної СТО. Сучасний автомобільний сервіс пропонує індивідуальний підхід, швидке обслуговування, підбір якісного трансмісійного масла і безліч інших переваг. Можна буде розраховувати на комплексне обслуговування за сучасними стандартами, якщо звернутися до нашого сервісу. Фахівці проведуть діагностику, підберуть найкращу рідину від перевіреного виробника, виконають усі роботи з офіційною гарантією якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00