спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика автомобіля перед покупкою у Києві. Передпродажна діагностика авто.

 
Перевірка авто перед покупкою є чимось більшим, ніж важлива послуга. Це реальна потреба. Людина може розбиратися в автомобілях, мати багатий досвід, але все одно цього нерідко виявляється недостатньо для ретельної перевірки. А вона справді необхідна, тому що на сучасному ринку орудує велика кількість шахраїв та просто несумлінних продавців. Вони можуть нахабно брехати про стан машини, обіцяти, що вона знаходиться в ідеальному стані. А за фактом це зовсім інакше і новий власник зможе виявити проблеми, коли вже надто пізно. Щоб відразу дізнатися про стан машини, яку хочеться купити, краще звернутися до фахівців на перевірене СТО. Ми гарантуємо оперативність виконання перевірки, бездоганну якість, надійність та безліч інших подібних переваг.
 
 

Перевірка авто перед покупкою – це дуже важливо

Достатньо трохи приділити увагу цьому питанню, щоб зрозуміти важливість цієї послуги. Вибір автомобіля є складною задачею, впоратися з вирішенням якої часто зовсім непросто. Вживані автомобілі в більшості випадків знаходяться не в найкращому стані. Багато автовласників саме з цієї причини і хочуть їх позбутися, але все одно можна знайти непоганий варіант. Головне організувати такі пошуки правильно. Важко без досвіду та спеціального обладнання виявити деякі дефекти, через що професійна перевірка стає ідеальним рішенням. Щоб не купувати зайця у мішку, не ризикувати власними грошима, краще замовити перевірку на СТО. Наша компанія для таких цілей має всі необхідні ресурси, включаючи:
 
  • Повне розуміння ситуації.
  • Знання, що та як треба перевірити.
  • Необхідне обладнання.
  • Досвід і решта.
Щоб покупка не була затьмарена різноманітними неприємностями, пов'язаними із прихованими проблемами автомобіля, краще ретельно його перевірити. На перший погляд може здатися, що автомобіль саме той, що шукали, але часом достатньо витратити трохи часу на ретельну перевірку, щоб переконатися у протилежному. Деякі продавці намагаються прикрасити стан авто, а інші відверто говорять неправду. Тому лише уважна перевірка стає запорукою успіху. Вона передбачає проведення перевірки ЛКП, основних агрегатів, ходової та решти систем.
 

Діагностика автомобіля перед покупкою у Києві

Перед тим, як придбати старий автомобіль, потрібно його уважно перевірити. Проводиться оцінка реального стану, порівнюються показники із заявленими характеристиками. Якщо продавець надто відверто брехав, краще відразу відмовитися від співпраці з ним. Діагностика проводиться за сучасними стандартами, застосовується сучасне обладнання. Фахівці уважно оглядають транспортний засіб, проводять комп'ютерну діагностику, діагностику двигуна, перевірку ходової частини. Важливо якісно перевірити стан кузова. Комплексний підхід позначається на досягненні поставленої мети, за якої вдається своєчасно виявити дефекти.
 
Результатом проведення робіт стає експертний висновок, який дає можливість покупцеві ухвалити правильне рішення. Це неймовірно корисна послуга для тих, хто не має великого досвіду в покупці авто, але хоче уникнути неприємностей та обману. Перевірку виконують компетентні професіонали, які мають для цього всі необхідні ресурси. Якщо вам потрібний експерт у передпродажній перевірці авто за гарною ціною або допомога в огляді кузова за адекватною вартістю, звертайтесь до нас!
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00