спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна діагностика МКПП у Києві

 
 
Діагностика МКПП є відповідальною процедурою, яка дає можливість встановити стан цього вузла, виявити поломки, своєчасно провести роботи з ремонту. Для проведення діагностичних робіт дуже важливо звернутися до досвідчених професіоналів, які мають знання, потрібне обладнання та навички. У Києві наш автосервіс може запропонувати привабливі умови для співпраці, гарантувати індивідуальний підхід та безліч інших подібних переваг.
 

Відмінність грамотної діагностики МКПП

Коробка перемикання передач у процесі експлуатації машини зазнає серйозних навантажень, через що може пошкодитися практично будь-якої миті. Проведення діагностики дозволяє виявити причини неполадок на ранніх стадіях, що дозволить створити для їх усунення максимально комфортні та ефективні умови. Профілактика набагато ефективніша, ніж ремонт, коли вже все запущено. Тому звертатися до фахівців для проведення діагностики необхідно не лише коли вже виявилися конкретні проблеми, а й періодично. Своєчасне виявлення проблеми є своєрідною гарантією якості ефективного усунення.
 
Механічна коробка є дуже популярною серед багатьох сучасних водіїв. Завдяки ній забезпечується більш економічне витрачання палива. Варто відзначити і порівняно просте обслуговування через те, що конструкція не така складна, як у автоматичної КПП. У сучасних коробках використовують різноманітні датчики, електронні компоненти. Це трохи ускладнює загальну конструкцію, висуває особливі вимоги до проведення ремонтних робіт. На попередньому етапі треба організувати якісну діагностику, щоб визначити обсяг та суть робіт.
 
Зазвичай, проблеми з коробкою починають з'являтися поступово. Це можуть бути різноманітні ознаки, серед яких сторонній шум та інші подібні звуки. Коробка може шуміти на нейтральній передачі або в процесі роботи. У будь-якому разі, якщо водій почув сторонні звуки, слід звернутися до професіоналів. Є багато причин, через які треба зайнятися ремонтом. Серед них можна відзначити знос основних компонентів, серед яких зуби шестерні, підшипники, шліцеві муфти та багато іншого.
 

Діагностика механічної коробки передач у Києві

Щоб діагностичні роботи були виконані своєчасно та якісно, слід заручитись підтримкою справжніх професіоналів. У Києві наш автосервіс має у своєму розпорядженні відповідні можливості, обладнання та все інше, що позначається на якості проведення робіт. Діагностика МКПП (механічної коробки передач) у нашому автосервісі дозволяє отримати кілька основних переваг, серед яких:
 
  • Точне встановлення причини поломки, що дозволить підібрати ефективну методику проведення ремонтних робіт.
  • Використання спеціального обладнання від відомих виробників.
  • Висока кваліфікація працівників, яка стає своєрідною гарантією якості.
Крім того, розраховувати можна на комфортні умови обслуговування, адекватні ціни, професійні консультації та багато інших подібних переваг. Нескладно записатися на діагностику коробки передач на зручний час, попередньо обговоривши всі деталі, що цікавлять, з кваліфікованими майстрами.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00