спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт системи запалювання авто в Києві

 

Свічки запалювання - чи варто замінювати?

ремонт-системи-запалюванняСвічки - важлива частина системи запалювання. Під час увімкнення замка запалювання відбувається утворення іскри котушкою запалювання, ця іскра запалює паливо-повітряну суміш у циліндрах двигуна і забезпечує його запуск. Кількість свічок запалювання відповідає числу циліндрів, незважаючи на це в деяких автомобілях встановлено по дві свічки запалювання на один циліндр.

Свічки запалювання схильні до зношування і з часом потребують заміни. Коли свічки запалювання зношені, ускладнюється займання паливо-повітряної суміші, що призводить до пропусків запалювання. Якщо одна зі свічок запалювання не працює, двигун заведеться і працюватиме з перебоями. На деяких автомобілях заміна свічок запалювання може бути трудомісткою роботою, пов'язаною зі зняттям впускного колектора.

Зволікати із заміною свічок не можна. В іншому разі ви ризикуєте отримати велику кількість неприємностей із двигуном. Ціна заміни свічок запалювання невелика порівняно з ремонтом двигуна, який може знадобитися в разі виходу з ладу.
 
Основні причини заміни свічок запалювання:
 
- спрацював світловий індикатор несправності двигуна (Check Engine);
- двигун працює нестабільно;
- погана паливна економічність;
- вібрація від двигуна.
 

Наші фахівці рекомендують замінювати свічки запалювання кожні 30 000 км. Вчасно замінені свічки запалювання будуть гарантією безперебійної подачі іскри, а отже і правильної роботи двигуна. 

Процедура заміни свічок запалювання в Києві може займати від 15-30 хвилин у звичайному випадку до 2 годин за необхідності зняття колектора.

(096) 941-53-96 Безкоштовна консультація з майстром

Заміна котушки запалювання - що потрібно знати

Котушки запалювання перетворюють електричну потужність низької напруги (12 Вольт) у постійний струм високої напруги (50 000 Вольт і вище). Іскра, що виробляється котушкою запалювання, запалює паливо-повітряну суміш, що забезпечує запуск і роботу двигуна. У разі несправності котушки запалювання, іскра не виробляється і паливо-повітряна суміш не запалюється, що призводить до пропусків запалювання.
 
Несправність котушки запалювання може стати причиною серйозного пошкодження двигуна або каталітичного нейтралізатора. Якщо двигун оснащений індивідуальними котушками запалювання, які встановлюються безпосередньо на свічки запалювання, то рекомендується також замінити і свічки запалювання. Якщо двигун оснащений системою запалювання з однією котушкою запалювання, то заміна свічок не є необхідною.
 
Котушка запалювання є одним із найважливіших елементів у системі запалювання. Саме вона відповідальна за наявність напруги на свічках. Якщо ви помітили проблеми в роботі двигуна, то це може означати, що потрібна заміна котушки запалювання в Києві.
 

Заміна високовольтних проводів - в яких випадках?

Високовольтні дроти призначені для передачі імпульсів струму високої напруги між елементами системи запалювання - котушкою, розподільником і свічкою. У разі несправності одного з високовольтних проводів передача імпульсів високої напруги до свічки запалювання порушується.
 
Як наслідок, іскра між електродами свічки або перестає утворюватися зовсім, або стає такою слабкою, що не може підпалити горючу суміш. Труднощі із запуском двигуна, нестабільна робота мотора (пропуски запалювання, відсутність спалахів у циліндрах) - у всіх цих випадках винуватцями проблем, що виникли, можуть виявитися високовольтні дроти запалювання. Заміна високовольтних проводів у Києві - зовсім не проблема, оскільки займає зовсім небагато часу, а необхідні запчастини є в наявності.
 

Діагностика системи запалювання - важлива частина ремонту

 

Якщо виявлено характерні причини несправності цієї системи, треба звернутися до компетентних професіоналів для проведення відповідних робіт із заміни. Попередній огляд системи фахівцями разом із застосуванням сучасного обладнання дає змогу досягти потрібного результату. Важливо ретельно перевірити свічки, основні датчики та інші елементи, які входять до складу системи. Для цього наш сервіс має в своєму розпорядженні всі необхідні умови, включно з досвідом, кваліфікованими співробітниками і необхідним обладнанням. У разі виходу з ладу треба дотримуватися стандартного алгоритму, який передбачає виконання таких робіт:

·       Перевірка стану акумулятора, яка зазвичай здійснюється за допомогою вольтметра.

·       Перевірка контактів на свічках, модулі, котушці.

·       Огляд свічок запалювання. На них не повинно бути нагару.

·       Зняття основних датчиків тощо.

Поетапна комплексна перевірка дає змогу досягти відмінного результату в кожному окремому випадку. Зазвичай наші співробітники без проблем виявляють несправності, виконують відповідні роботи з виправлення.

 

Професійне обслуговування на СТО Тайр Ленд і його переваги

Щоб система запалювання працювала нормально, важливо організувати своєчасне обслуговування. Якщо буде потрібно, проводиться заміна зламаних компонентів. Для цього важливо на попередньому етапі точно підібрати деталі, які ідеально підійдуть у кожному конкретному випадку. Перевірка і заміна свічок від професіоналів - це оптимальне рішення, що має безліч переваг. Серед основних можна відзначити:

·       Грамотний підхід у кожному окремому випадку.

·       Адекватна вартість, яка визначається індивідуально, але завжди відповідає рівню складності робіт.

·       Застосування надійних інструментів, обладнання та комплектуючих від перевірених виробників.

 

Поширені запитання

 

 • Что такое система зажигания автомобиля?
  • Система зажигания — это совокупность всех приборов и устройств, обеспечивающих появление электрической искры, воспламеняющей топливовоздушную смесь в цилиндрах двигателя внутреннего сгорания в нужный момент.
 • Разновидности системы зажигания?
  • Контактная система батарейного зажигания
  • Контактно-транзисторная система зажигания
  • Бесконтактно-транзисторная система зажигания
 • Через сколько нужно менять части системы зажигания?
  • Как правило, в сервисных книжках большинства автомобилей замену свечей зажигания рекомендуют делать каждые 30 тыс. километров пробега

 

Відгуки клієнтів

 

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалереяавто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00