спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна діагностика трансмісії автомобіля

 
Діагностика зчеплення, КПП та диференціала може знадобитися практично будь-якому автомобілю. Дуже важливо звернутися до її проведення в надійний автосервіс. Ми використовуємо найкраще обладнання, яке гарантує точність діагностики. Ви можете розраховувати на кваліфіковані консультації досвідчених фахівців, оперативність надання послуг та невисоку вартість.
 
діагностики_трансмісії
 
 

Особливості діагностики трансмісії авто та її плюси

Трансмісія транспортного засобу під час активної експлуатації зазнає значних навантажень, через що можуть виникати різноманітні дефекти. Її стан безпосередньо впливає на комфорт, безпеку їзди, надійність автомобіля і маневреність. Тому слід стежити за станом трансмісії, своєчасно проводити діагностичні роботи для ефективного виявлення проблем.
 
Діагностика трансмісії дає змогу ефективно перевірити всі основні вузли. Це комплексна процедура, яку краще довірити фахівцям із досвідом. Зазвичай процес складається з кількох основних етапів:
 
  • Комп'ютерна діагностика для виявлення помилок щодо трансмісії
  • Перевірка КПП, зчеплення та інших елементів.
  • Перевірка рівня рідини, тиску всередині системи.
Потрібно почергово перевірити всі основні елементи трансмісії, щоб знайти ефективне вирішення проблеми. Для цього ми використовуємо спеціальне обладнання, точність якого підтверджується сертифікатом якості. Фахівці з великим досвідом знають, як за допомогою такого обладнання досягти відмінного результату. Дуже часто окремі елементи виходять з ладу через неякісне або несвоєчасне обслуговування, занадто жорсткі умови експлуатації. Майстер має оцінити стан трансмісії, її основних елементів. У разі виявлення неполадок вони будуть усунені за допомогою якісних запчастин та необхідного обладнання.
 
Професіонали ретельно перевіряють стан КПП, рівня рідини у ній. Деякі поломки унеможливлюють використання автомобіля. Тому дуже важливо визначити своєчасно, навіщо і використовується процедура діагностики. Наші співробітники виконують всі роботи у повній відповідності до стандартів якості.
 

Точна діагностика трансмісії у Києві

Якщо потрібно перевірити відповідну систему автомобіля, доцільно звернутися на СТО Тайр Ленд. Можна розраховувати на високу якість обслуговування клієнтів. Ми займаємося ремонтом та діагностикою автомобілів різних марок та років випуску. Гарантується точність та надійність у поєднанні з адекватними розцінками.
 
Наші співробітники зможуть проконсультувати клієнтів щодо основних деталей, допомогти вибрати найкращий спосіб вирішення проблем. Відразу після проведення діагностики можна замовити ремонт пошкоджених компонентів трансмісії. Все буде виконано грамотно та по-справжньому якісно.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00