спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна сальника колінвала в Києві

 

Сальники колінчастого вала в будь-якому автомобілі можуть рано чи пізно зноситися, що потребує проведення повної заміни. Вони виконують роль спеціальних ущільнювачів, які унеможливлюють витікання масла, проникнення бруду і пилу всередину автомобільного двигуна. Заміна сальника колінвала може знадобитися в різних випадках. Бажано для її здійснення звернутися до компетентних професіоналів, що дасть змогу розраховувати на бездоганну якість та інші переваги. Наш сервіс має в своєму розпорядженні потрібне обладнання, в ньому працюють тільки кваліфіковані майстри з великим досвідом. Тому гарантується індивідуальний підхід і повний набір інших важливих переваг.

Специфіка професійної заміни сальника колінвала

заміна-сальника-коленвалаНа необхідність проведення заміни вказують різні ознаки, серед яких виникнення масляних потоків. Найчастіше масло, яке починає активно підтікати, вказує на зношення відповідної деталі. У такому разі треба звернутися до сервісного центру для уточнення діагнозу та виконання потрібних робіт із заміни. Якщо експлуатація проводиться в нормальних умовах, то в середньому сальники можуть прослужити близько 150 тисяч кілометрів. Але термін експлуатації скорочується через неякісне або несвоєчасне технічне обслуговування, агресивний стиль водіння, часті перегріви силової установки. У таких випадках термін експлуатації комплектуючих може значною мірою скоротитися. Існує кілька основних причин для здійснення заміни сальників, серед яких можливість захистити автомобіль від подальших несправностей.

Якщо їздити постійно з великим навантаженням на двигун, можуть виникнути проблеми з багатьма компонентами такої системи. У цьому випадку сальник також буде пошкоджуватися і деформуватися. Через використання неякісного або неправильно підібраного моторного масла відбувається руйнування гумової основи сальника. Важливо користуватися деталями, які зроблені з якісних і довговічних матеріалів. Це забезпечує повноцінні експлуатаційні умови, тривалість експлуатації. Звернути увагу треба на такі ознаки, які свідчать про необхідність проведення заміни:

  • Протікання масла в ділянці шківа, коробки передач або мотора.
  • Зміщення сальників убік.
  • Вібрація двигуна.

Заміна сальника колінвала в Києві

 

Для грамотної та своєчасної заміни важливо звернутися до досвідчених професіоналів. У Києві пропонується безліч варіантів послуги на сучасному ринку. Важливо вибрати надійний сервіс, щоб отримати комплексний, індивідуальний підхід, адекватні ціни, високу якість обслуговування і офіційну гарантію якості. Все це і багато іншого пропонується в нашому сервісі, в якому працюють компетентні майстри з великим досвідом. Після діагностики точно буде встановлено, чи треба замінювати сальник. Виконуються роботи в ретельно підготовлених умовах, що гарантує отримання бездоганного результату.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00