спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне фарбування дверей автомобіля

 

Двері автомобіля можуть пошкодитися в найрізноманітніших ситуаціях. Якщо пошкодженим виявиться лакофарбове покриття, ситуацію можна виправити за допомогою фарбування. Наш сервіс пропонує сучасні технології, якісні витратні матеріали та уважне ставлення до кожного окремого випадку. Усе це гарантує відмінний результат, який зберігатиметься максимально довго.

Коли може знадобитися фарбування дверей автомобіля?

фарбування-двері-автоАвтомобіль, який активно експлуатується, постійно наражається на деяку небезпеку того, що з ним може щось статися. Наприклад, водій з необережності зачепить якийсь предмет під час паркування, відбудеться зіткнення з іншим транспортним засобом. У будь-якій такій ситуації ЛФП може пошкодитися, через що є ризик виникнення проблем надалі. Можуть почати розвиватися корозійні процеси, які призведуть до серйозного ремонту. Тому набагато простіше зайнятися своєчасним фарбуванням, поки пошкодження незначні.

Якщо водій побачив на дверях фарбу, яка почала відшаровуватися, елементи іржі, що проступили - треба вживати заходів. Фарбування в ретельно підготовлених умовах може бути оперативним і високоякісним. Наші фахівці ретельно підбирають колір, який ідеально підходить під колір решти кузова. Гарантується довговічність та інші важливі переваги.

Існує кілька основних різновидів фарбування дверей машини, які володіють своїми унікальними особливостями і показаннями:

  • Локальне фарбування дверей. Воно використовується для усунення різноманітних дефектів, наприклад, відколів або потертостей. Майстер візуально визначає, чи можливо зробити локальне фарбування або ж доведеться фарбувати двері повністю.
  • Тотальне фарбування дверей. Це найтриваліша і найскладніша процедура в цьому сегменті. Вона передбачає розбирання і складання дверей, повне видалення старого покриття, підготовку поверхні для нанесення фарби тощо.

фарбування-двері-авто

Вибір конкретного виду робіт залежить від стану автомобільних дверей. При мінімальних пошкодженнях можна обмежитися фарбуванням окремої її частини. Якщо пошкодження виявилися занадто великими, то доведеться витратити більше часу. Головне якісно підготувати поверхню, заґрунтувати її, знежирити. У процесі використовуються найкращі фарби від перевірених виробників і спеціальне обладнання для їх нанесення. Після цього поверхня полірується, що надає їй відмінний зовнішній вигляд.

Фарбування дверей авто в Києві за найкращими цінами

Якщо необхідно пофарбувати двері авто з гарантією якості та надійності, слід звернутися до нашого сервісного центру. У нас працюють найкращі фахівці, які володіють необхідним обладнанням і високоякісними витратними матеріалами. Все це позитивно впливає на ефективність, надійність використання. Попередня консультація допоможе підібрати оптимальний вид послуги, домовитися про вартість. Крім демократичних цін ми пропонуємо гарантію якості на всі виконані роботи. Фарбування здійснюється на машинах різних марок і моделей.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00