спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Сезонне зберігання шин (коліс) у Києві

 

Щосезону потрібно змінювати в автомобілі шини, які підходитимуть під конкретні умови експлуатації. Але не кожен точно знає, де і як потрібно зберігати шини, поки вони не використовуються. По-перше, потрібно забезпечити оптимальний температурний режим, а по-друге, потрібно мати у своєму розпорядженні відповідну кількість вільного місця. З цих причин популярною стає послуга зберігання в спеціалізованих центрах. У Києві є чимало варіантів, серед яких наш автосервіс пропонує одні з найбільш комфортних умов. Такий підхід дає змогу значною мірою продовжити терміни експлуатації автомобільної гуми, зберегти її основні характеристики, забезпечити захист від деформаційних процесів і всього іншого.

Особливості професійного зберігання гуми

 

сезонне-зберігання-шин

Послуга з об'єктивних причин стає дуже популярною, тому що набагато простіше звернутися до професіоналів, які мають знання і потрібні ресурси для правильної організації зберігання. Треба чітко розуміти, як розташувати шини, за якої температури їх можна зберігати. Недостатньо просто зняти їх, покласти десь на балконі або в гаражі. Якщо неправильно зберігати, то термін експлуатації скоротиться. У перевіреному місці гарантується повне дотримання основних правил зберігання. Все організовується на спеціальних складах, де підтримуються оптимальні умови, тобто відповідна температура, потрібний рівень вологості. Захищена гума також від проникнення ультрафіолетових променів, які можуть виявитися неймовірно шкідливими. Попередня обробка може входить до комплексу послуг, оскільки дає змогу підготувати гуму для сезонного зберігання. Вона охоплює мийку та очищення протекторів.

Шини зберігаються на спеціальних полицях в оптимальному положенні, яке рекомендовано виробниками. Забезпечуються необхідні умови, щоб гарантувати максимальне збереження. Для шин на дисках діють трохи інші правила зберігання. Зазвичай все організовано на окремому майданчику. У будь-якому разі вдається зберегти основні параметри для ефективної експлуатації коліс після зворотньої заміни.

Після перевзування гуми зберігати вдома її може бути незручно, а може просто не виявитися місця. Ідеальним рішенням стає звернення до спеціалізованої компанії, яка готова надати кваліфіковані послуги і гарантувати повне збереження коліс.

Сезонне зберігання шин у Києві

У столиці така послуга потрібна великій кількості власників транспортних засобів, але не кожен з них знає, куди звернутися для організації професійного зберігання. Наш сервіс має у своєму розпорядженні потрібні ресурси, що робить вибір на нашу користь - оптимальним рішенням. Серед основних переваг можна відзначити:

  • Оптимальні умови для зберігання відповідно до всіх сучасних правил і стандартів.
  • Чесна вартість послуги.
  • Консультації в разі потреби тощо.

 

Коли шини будуть прийматися, можна отримати всю необхідну документацію, яка підтверджує якість і надійність зберігання, дотримання основних правил. Можна забрати гуму практично в будь-який зручний час, так само як і здати її на зберігання. Зручність для клієнтів є нашим основним пріоритетом в організації роботи. Здати свої колеса на зберігання за адекватною ціною ви можете в комплексі з шиномонтажем у зручний для вас час.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00