спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна антифризу (охолоджувальної рідини) в Києві

 

Антифриз це охолоджувальна рідина, яка використовується для охолодження двигуна автомобіля. Рано чи пізно може знадобитися його заміна. Це обумовлено обмеженим терміном його використання, за яким треба стежити. Щоб отримати найкращі умови для професійної та оперативної заміни, потрібно звернутися до перевіреної СТО.

 

Специфіка якісної заміни антифризу

Антифриз - рідина, яка не замерзає навіть за низьких температур. Вона використовується для охолодження двигуна машини. Раз на два або три роки потрібна його заміна, в середньому це близько 50 тисяч км пробігу. Все залежить від якості використовуваної в системі рідини, пробігу та інших чинників. Якщо не провести своєчасно заміну охолоджувальної рідини, можуть виникнути проблеми з мотором.

заміна-антифризуПеред заміною важливо підібрати якісну рідину, яка відповідає конкретним вимогам. Треба враховувати спеціальні допуски під час здійснення вибору. Їх дають виробники транспортних засобів. Найкраще скористатися консультацією досвідченого професіонала, щоб прийняти правильне рішення, вибрати якісну рідину. Наші співробітники нададуть відповідь на це питання після проведення підбору.

Антифриз для системи охолодження мотора є дуже важливим компонентом. Фахівці не рекомендують доливати в систему рідину, тому що це може призвести до небажаних наслідків. Тому оптимальним рішенням стає повна заміна для ефективного виконання основних функцій. Наші професіонали підберуть якісну рідину, проведуть всі необхідні роботи максимально швидко і професійно. Серед основних переваг звернення для замовлення такої послуги до перевіреного сервісу можна відзначити:

  • Кваліфіковані консультації.
  • Наявність охолоджувальної рідини тільки перевірених виробників.
  • Використання професійного обладнання для заміни антифризу.

Апаратна заміна антифризу в Києві

Щоб отримати гарантовано високу якість заміни охолоджувальної рідини, необхідно виконувати заміну антифризу апаратним способом. СТО Тайр Ленд володіє необхідним обладнанням для оперативного проведення її заміни.

апаратна-заміна-антифризу

Фахівці швидко оберуть потрібний тип антифризу під конкретну машину, зроблять всі роботи з гарантією якості. Водночас завжди можна розраховувати на розумну вартість рекомендованих рідин і витратних матеріалів. Після проведення робіт двигун буде перебувати в оптимальному стані, тому що йому не загрожує перегрівання. Кваліфіковані співробітники підкажуть, як часто потрібно виконувати заміну і які матеріали при цьому використовувати. Розширена гарантія на роботи стає нашою додатковою перевагою для всіх клієнтів. Також у нас ви можете замінити антифриз з промиванням системи охолодження за відмінною ціною. Апаратна заміна відбувається швидко і якісно, а промивка виконується спеціальним обладнанням і не займе багато часу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00