спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна прокладки ГБЦ

 

За допомогою прокладки ГБЦ вдається забезпечити нормальні умови для роботи камери згоряння. Завдяки прокладці гарантується потрібний рівень герметизації. Також закриваються канали всередині системи охолодження, що унеможливлює витікання антифризу. Прогар прокладки вважається поширеною проблемою. Тому, якщо пошкодилася прокладка, потрібно вжити своєчасних заходів щодо її заміни. Якщо не зробити все правильно, відкласти розв'язання проблеми на потім, можна спровокувати серйозну несправність блоку циліндрів. Його капітальний ремонт обійдеться потім набагато дорожче.

Специфіка заміни прокладки ГБЦ і основні ознаки пошкодження прокладки

Заміна прокладки ГБЦ

 

Серед основних проблем із прокладкою в цьому елементі автомобіля можна відзначити перегрів силової установки, слабке або занадто сильне затягування болтів, неправильну заміну прокладки на попередньому ремонті. Також важливо заправляти машину якісним паливом, тому що через нього всередині камери згоряння можуть відбуватися негативні хімічні процеси.

Існує низка ознак, за якими можна визначити, що настав час замінити прокладку. Серед них можна відзначити:

  • Проникнення технічної рідини або відпрацьованих газів безпосередньо в охолоджувальну систему.
  • Виникнення в моторі білого диму.
  • Патьоки в місці стикування блоку циліндра і головки.

Ці ознаки можна помітити максимально швидко і фактично неозброєним оком. Є деякі ознаки проблем з прокладкою, які можна визначити тільки після проведення детальної діагностики в умовах сучасного сервісного центру. Серед них можна відзначити виникнення потоків масла в рідині для охолодження. Вони проявляються на радіаторі або на поверхні антифризу як тонка плівка. На щупі для заміру рівня масла можуть проявлятися сліди піни та емульсії. Це свідчить про те, що охолоджувальна рідина почала проникати в мастильні матеріали. У такому разі потрібно вжити необхідних заходів для заміни.

Заміна прокладки ГБЦ в Києві

Щоб виконати всі роботи швидко і якісно, треба заручитися підтримкою професіоналів з досвідом. Процес заміни відрізняється трудомісткістю і складністю. Тому довіряти виконання робіт краще грамотним фахівцям. У деяких випадках проблема виникає не з прокладкою, а шпильками ГБЦ або ж з неправильним моментом затиснення кріплення. Визначити це можуть професіонали. Сучасний центр обслуговування гарантує індивідуальний підхід, використання якісних матеріалів, адекватні ціни та професійні консультації. Ціна заміни прокладки головки блоку циліндрів в СТО Тайр Ленд найбільш адекватна в Києві, хоча ціни заміни прокладки ГБЦ в автосервісах дуже різні. Замінити прокладку ГБЦ не займе багато часу. Вартість зняття і встановлення ГБЦ двигуна на нашій СТО базується на дуже високих стандартах якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00